BÝT SAMA SEBOU

ZMĚŇ SEBE,
ZMĚŇ SVŮJ
ŽIVOT


6 týdenní KURZ SEBEPOZNÁNÍ A HARMONIZACE

JSI PŘIPRAVENÁ BÝT SAMA SEBOU?
VYDAT SE NA CESTU SEBEOBJEVOVÁNÍ A ODSTRANĚNÍ TOHO, CO UŽ NEPOTŘEBUJEŠ?

Začínáš se seberozvojem a nevíš, kde začít dřív?

Už jsi na cestě za sebepoznáním dlouho, ale neposouváš se k tomu, co chceš žít?

Chceš už konečně žít podle sebe, ale pořád někde tam vzadu je něco, co ti to nedovolí?

Je na čase poznat svou vlastní sílu a být sama sebou?

Proč, i když na sobě pracuješ jsi stále na začátku?

Víš, kdo opravdu jsi? Jaká jsou tvá skutečná přání, hodnoty a potřeby?

Co strachy, které v sobě máš? Kolik jich je a umíš s nimi pracovat?

Poznala jsi lásku jako takovou. Jako skutečnou nekonečnou esenci?

Proudí v tobě dostatek energie, nebo jsi plná bloků, které tě k tomu proudu nepustí?

KDO TĚ PROVEDE - Bedřiška Žufanová, koučka a terapeutka

Vždycky jsem byla vysoce senzitivní. Bylo na mně, jestli si budu připadat celý život taková JINÁ, nebo se spojím se svým darem, který bude sloužit v lásce mně i mému okolí... Studovala jsem učitelskou psychologii, koučovala ředitele škol a hledala svou cestu: Jak být co nejvíc sama sebou? Dovolit si žít svobodně a zároveň láskyplně se svým okolím. Největším milníkem byla transformace porodem, kde jsem si ještě víc otevřela bránu do podvědomí sebe i druhých a začala využívat všech svých darů naplno.
Když se děti začaly odlupovat i k tatínkovi, založila jsem projekt Být sama sebou, kde vedu individuální konzultace, píšu blog, podporuji ženy ve facebookové skupině. Otevření se on-line světu mi ukázalo další vrstvy sebe sama. Ne vždy je jednoduché být sama sebou. Není to o dokonalosti, ale o cestě k sobě. O velké všímavosti a propojení se se zdrojem.
Mou velkou vizí je vést ženy k osobnímu rozvoji tak, aby skutečně sloužil k sebepoznání a vyladění bytosti k vnitřnímu klidu a svobodě. Aby to nebylo jen o dalším hltání něčeho, co mě má spasit. Jde o hlubokou praxi. Všechno, co učím, i sama žiji. Všechny techniky mám vyzkoušené na sobě a na svém okolí.

Co mám nejraději?

Propojovat ženy k sobě samým i mezi sebou. Hledat skrytá přesvědčení, která brání ženám žít spokojený život. Ukazovat, že sebepoznání může být i jemné a smysluplné.

Pro koho je kurz určený

Kurz BÝT SAMA SEBOU je pro všechny ženy, které jsou na začátku své cesty sebepoznání i pro ženy, které jsou na této cestě mnoho let a cítí, že jsou unavené a ocení podporu. Pro ženy, jimž chybí jen krůček k plné svobodné volbě Být sama sebou, i pro ty, které cítí velkou ztrátu sebe sama a potřebují se nejprve najít.

Jde o můj ZÁKLADNÍ KURZ, kde tě naučím, jak nahlížet sama na sebe. Jak pracovat sama se sebou, když máš nějakou překážku, problém. Budeme se společně věnovat všímavosti k sobě i sdílení mezi sebou v uzavřené skupině. Postavím ti transformační konstelaci, kde najdeme "žábu na prameni" tvých problému a pomůžu ti tuto pomyslnou žábu odstranit.

Pomohu ti poznat, kdo doopravdy jsi. Vidět tvé dary i stíny a používat techniky, které ti budou pomáhat zůstat ve tvém středu.

Jestli to budeš používat i v reálném životě, je na tobě. Ale na naší společné cestě tě budu podporovat, aby vše, co se spolu naučíme, bylo skutečné a reálné.

Budeme pracovat s myslí, s intuicí a podvědomými přesvědčeními. Budeme se věnovat našim rodům, kořenům, i tomu, co žiješ právě teď.

A taky se popasujeme s kreativitou, otevřenou hojností, vnitřními archetypy, jako je vnitřní dítě, vnitřní žena, vnitřní muž. Budeme integrovat a posilovat tvou osobní moc a sílu.

Můžeš navázat spolupráci, vztahy s dalšími ženami v kurzu.

Zažiješ INTENZITU POZNÁNÍ SEBE SAMA.

 

V kurzu najdeš sdílení s podobně laděnými ženami.

Podporu průvodkyně, která stejnou cestu prošla. 

Dále podporující řízené vizualizace, které tě doprovodí na cestě v běžném životě.

Najdeš zde jemnou, ale hlubokou cestu k tobě, tvým záměrům a ke tvé svobodě.

Až ukončíš kurz, budeš vědět, jak se kdykoliv se sebou zase propojit, kdyby došlo k rozladění.

BUDE TO VELKÁ JÍZDA, TVÝM VNITŘNÍM PROSTOREM

CO TĚ V KURZU ČEKÁ:

1. týden - POZNEJ SAMA SEBE

Kdo jsem? Co je pro mě důležité? Co opravdu potřebuji? Co to je Být sama sebou? Tvorba vize, záměru. Sebehodnota. Hodnoty a potřeby.

2. týden - POZNEJ SVÉ PŘEKÁŽKY A SABOTÉRY

Co všechno je součástí našeho myšlení, cítění, žití. Nánosy z dětství, rodové zátěže, mylná přesvědčení ze školy, z dětství, z kolektivního pole. První sebepoznávací techniky

3. týden - POSIL SVOU LÁSKU A SÍLU

Sebeláska, sebedůvěra, sebeúcta, vnitřní dítě, vnitřní žena, vnitřní muž. Možnosti čistění. Vizualizace.

4. a 5. týden - DALŠÍ PODPORA A TRÉNINK VE SKUPINĚ
Trénink a ujasnění si jednotlivých kroků, které se naučíš v kurzu. Podpora kolektivu, podpora lektorky.

SOUČÁSTÍ KURZU JE:

2 x společné online setkání NA ZOOMU

VIDEA A PODCASTY JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ k dispozici

řízené vizualizace

SDÍLENÍ VE SKUPINĚ

BONUSY:

ŘÍZENÁ VIZUALIZACE

Přístup ke všem rozhovorům z kongresů platformy Být sama sebou

Minikurz Vylaď své vnitřní hranice. v hodnotě 950 Kč.

Možnost on-line individuální konstelace do skupiny zdarma, v hodnotě 1000 Kč.

Tipy na knihy a další kroky k osobní praxi.


5 TÝDENNÍ KURZ PROBĚHNE OD
27. 9. - 31. 10. 2021

A JAKÁ JE CENA TOHO VŠEHO?

BALÍČEK
STANDARD


5 TÝDENNÍ KURZ s podporou terapeutky a koučky
funkční techniky
sdílení ve skupině
1,5 hodina KONZULTACE V HODNOTĚ 1500 Kč

CENA 6500 Kč

BALÍČEK VIP

5 TÝDENNÍ KURZ s podporou terapeutky a koučky
funkční techniky
sdílení ve skupině
5 hodin INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ v hodnotě 5000 Kč
(pouze 6 míst)

CENA 10500 Kč

ZKUŠENOSTI MINULÝCH UČASTNIC KURZU

Do kurzu Být sama sebou jsem se přihlásila, protože jsem poslední dobou cítila, že se věnuji víc svému podnikání a vzdělávání, ale na sebe sama nemám moc času. Chtěla jsem to změnit. Lákalo mě, že je Bedřiška nejen koučka, ale také, že používá šamanské techniky, meditace a umí odstraňovat bloky pomocí konstelací a jiných metod. Kurz s Bedřiškou byl jednoznačně dobrá volba. Naučila jsem se věnovat víc sama sobě, naladit se na svoje potřeby, pracovat se svými strachy a bloky. Kurz probíhal v podpůrné energii uzavřené FB skupiny, kde jsme se s ostatními ženami vzájemně podporovaly. Využila jsem i jednu konzultaci s Bedřiškou, kdy mi pomohla odstranit blok, který mi bránil být ve své přirozenosti. Už v průběhu kurzu jsem vnímala změny a po jeho skončení jsem věděla kdo jsem, jaké mám dary a nebála jsem se je předávat světu. Jsem sama sebou, nebojím se to dávat najevo a je mi krásně. Bedřišku rozhodně můžu všem doporučit.
Marcela Samková
obchodní referentka, www.obchodní referentka.cz
Milé ženy, vřele Vám doporučuji kurz Být sama sebou s Bedřiškou. Její práce, vedení a přístup jsou velmi profesionální, osobní a citlivé. Je to víla! Nejenom, že Bedřiška dokáže skvěle rozpoznat, nacítit se, pomoci a navigovat, předává nám v kurzu i konkrétní praktické cvičení a úkoly, které mne osobně velmi posunuly dále, otevřely oči, pomohly mi pochopit sama sebe a určité souvislosti a navedly mne na mou cestu blíže sama k sobě. Z kurzu jsem si tak odnesla nejenom silnou důvěru v sama sebe, kdo a kým a kde jsem a kam směřuji, co mohu dokázat, ale též jsem k tomu získala skvělé pomůcky, konkrétní cvičení a nástroje, které mi zůstávají a s kterými mohu pracovat i nadále. Děkuji Ti Bedřiško, za vše co pro nás ženy děláš, jsem moc ráda, že jsem Tě poznala! ❤️ Petra
Bedřišky kurz Být sama sebou je napínavý výlet do tajů duše, hloubky ducha a chytrosti těla. Kažný z nás mohl pocítit vysoce účinný vliv jednotlivých lekcí a sám na sobě nenásilně pozorovat změny v myšlení, které nám umožnily jiný úhel pohledu a celkový nadhled na jakýkoukoliv situaci a stav našeho vědomí. Tisíceré díky Bedřišce za její láskyplný přístup, citlivou péči a velký talent nás i pomocí geniálně postavených konstelací vrátit do souladu s harmonií, s přírodou, s okolím a hlavně sama se sebou! To vše se dělo! A dělo se to očividně! A při všech proměnách jsme stály oběma nohama pevně na zemi! A tomu říkám zázrak!!!
Renata Baumann
beauty and body coach
Jedinečný kurz pro všechny, kteří, které se chtějí postavit za sebe a jsou ochotní si na sebe udělat čas. Setkají se s laskavým a přirozeným vedením a nastaví si cíle podle svých vlastních představ. Povzbuzující a inspirující je podpora skupiny. Bezesporu velkým zážitkem, je osobní konzultace. Můj život se změnil během kurzu a mění se dále, od pocitů že jsem poražená k radosti a vnitřnímu klidu. Učím se prožívat radost sama v sobě a taky se svými nejbližšími a vím, jak na to, protože Bedřiška nám svým samozřejmým způsobem předala své znalosti různých technik a pro mě byly v tom hodně důležité informace o úrovních vědomí. Vnímám, že jsem jiná, mám radost a okolí mi to potvrzuje vstřícností, úsměvem a laskavostí.
Renata Nová
lékárnice
Do kurzu Být sama sebou jsem vstoupila na doporučení své kamarádky. Bedřišku Žufanovou jsem do té doby vůbec neznala. Takže jsem byla mile překvapena její laskavostí, profesionalitou, vstřícností. Kurz byl nadupaný informacemi. K teorii se vázaly i úkoly, které jsme měli plnit a které jsme konzultovali pak ve skupince s Bedřiškou i mezi sebou. Součástí byli i živé vstupy a online setkání účastnic. Na ty jsem se vždycky moc těšila. A jako třešnička na dortu byla možnost využít i transformační konstelace. Byl to úžasný zážitek, při kterém jsem pochopila některé události ze svého života a který mě posunul v životě o velký kus dál. Zlepšily se mi vztahy zejména s rodiči, manželem, ale i okolím. Byl to úžasný kurz, děkuji....
190862021_947076376052896_4235099303592690416_n
Dagmar Popelková
brože a šperky pro podnikatelky
“Zúčastnila jsem se třítýdenního kurzu Být sama sebou pod vedením Bedřišky Žufanové. Ačkoliv byl tento kurz online, měla jsem dojem, jakoby ani nebyl. Bedřiška naši skupinku dokázala opečovat i na dálku, měly jsme možnost sdílení a zpětnou vazbu. Bezvadná byla videa, která jsme dostaly k dispozici, protože byla možnost téma si pro sebe zpracovat v soukromí a co největším klidu. A velkým bonusem je to, že tato videa nám zůstávají k dispozici a můžeme se k nim tedy kdykoliv vracet. Bedřiška má dar uchopit potřeby účastníků a velmi dobře na ně naladit a reagovat. V průběhu kurzu se nám všem otevřelo hodně témat a ona dokázala být nápomocná vedením, radou, terapií, komukoliv kdo potřeboval. Za mě to byly výjimečné a intenzivní tři týdny, ve kterých jsem si uvědomila mnoho AHA momentů a zjistila, co mi vlastně brání být sama sebou a jak s tím pracovat. Vždy je to možné
120102438_100274175178014_6468284151567948860_n
Martina Tučková
personalistka a prodejkyně Tiande
Moc Ti děkuji za úžasný kurz Být sama sebou. Mým dlouhodobým cílem bylo začít online kurzy pro vysoce citlivé ženy. Pořád jsem však otálela, brzdil mě strach ukázat se a strach z chyb. Díky Tvému kurzu a skvělé konzultaci jsem se strachů zbavila, otevřela svou první facebookovou skupinu Žena s citem a připravuji svůj první kurz. Během kurzu jsem poznala neuvěřitelně sympatické ženy, měly jsme nádhernou energii a krásnou vlnu, po které jsme se svezly. Kurz moc doporučuji každé ženě, která chce poznat sebe a posunout se dál. kontakt: fb skupina Žena s citem https://www.facebook.com/groups/456936368931600
229342_1053108542341_9086_n
Sandra Ondrčková
autorka projektu Žena s citem
S Bedřiškou jsem měla několik terapií již před kurzem a její práce pro mě měla veliký přínos. Kurz jsem absolvovala hlavně proto, abych uměla pracovat sama se sebou lépe, dokázala si sama pomoci v situacích, které mi život přináší a pomoc Bedřišky terapií jsem využívala spíše jako doplněk k seberozvoji a takové to ujištění, že jdu správným směrem, případně v situacích, kdy opravdu nevím a potřebuji nadhled někoho dalšího 🙂 Přínosem kurzu bylo spoustu videí s technikami sebepoznání a osobního rozvoje. Důležitý byl i kontakt s ostatními účastnicemi kurzu ve fb skupině a na zoom setkáních. Bylo mi přínosem sledovat, jak se ve skupině společně posouváme o kus dál a krásné bylo vidět okamžité výsledky Bedřišky práce při sdílených konstelacích. Bedřišky práce je jemná a zároveň jde do hloubky, má okamžitý efekt a kurz bych určitě doporučila každému, kdo se chce posunout v životě o kus dál.
Dana Knotová
masérka s přesahem péče o tělo i duši, www.masazezdemyslice.cz