DĚKUJI!
MOC SI VÁŽÍM TVÉHO ZÁJMU O VIDEO,
KTERÉ TĚ POSUNE K VĚTŠÍ ŽIVOTNÍ ENERGII.

Odkaz už je na cestě do tvé emailové schránky. Zkontroluj si všechna místa, kam emaily utíkají, jako HROMADNÉ, PROMO, SPAM.

Kdyby to přeci jen nedorazilo, napiš mi na bytsamasebou@bedriskazufanova.cz

mám pro tebe ale ještě něco....KOMPEXNÍ VIP BALÍČEK

TŘI PILÍŘE ENERGETICKÉ OCHRANY

V hodnotě 1350 Kč.
Jen k tomuto videu s 80% slevou!

BUĎ MOJÍ VIPkou A MŮŽEŠ ZÍSKAT KOMPLEXNÍ A ZÁKLADNÍ KROKY PRO ENERGETICKOU OCHRANU.

BALÍČEK  TŘI PILÍŘE ENERGETICKÉ OCHRANY 

1. PILÍŘ  JE  VIDEO SPADLA TI ČAKRA, SAKRA.  JAKO VIPka HO MÁŠ SE ZÁRUKOU, ŽE TI NIKAM NEZMIZÍ

Video ti zůstane k dispozici a budeš se k němu moci vrátit kdykoliv, i kdybych předělávala web, budu dbát na to, aby ti zůstalo.

Zde se naučíš první základní ochranu energetické ochrany. Se kterou dnes a denně pracuji se svými klientkami. Naučíš se pracovat sama se sebou v naprostém základu.

2. PILÍŘ  JE  VIDEO Stabilizuj své světelné energetické pole. 
Skládáme puzzle a posilujeme tvou ochranu.

V druhém pilíři se dozvíš, jak si ochránit ještě kromě vnitřních továren na energii i své vnější pole. Existují tři druhy ochrany energie. V tento moment budeš mít k dispozici 2 pilíře, aniž bys musela být profi šamanka. Moje techniky jsou inspirované Dr. Albertem Villoldem a přetransformované mnou pro běžné použití české ženy. Pokud chceš být profesionální šamanka, výcviky energetické medicíny vřele doporučuji, mě v tento moment už stály cca 200 tisíc.

3. PILÍŘ OCHRANNÉ ENERGETICKÉ KRUHY

Jak se kdykoliv podpořit a nepotřebovat mít pořád konzultaci s Bedřiškou. To je dovednost umět se chránit od toxické energie. To je 3.pilíř, kde podobně jako planeta bude mít tvých 5 čaker prstence, které tě budou chránit.

Těším se na Tebe Bedřiška