VYLAĎ SVÉ VNITŘNÍ HRANICE

Zažíváš situace, díky kterým ti chybí energie?

Stává se ti, že se cítíš v přítomnosti některých lidí zatraceně špatně?

Děti tě neposlouchají a ty to musíš hrnout na sílu?


Už ti někdo řekl, že to chce stát si za sebou, umět říct NE?

Tak to budou HRANICE. Jenže jaké hranice?

The form you have selected does not exist.

Žena, která je sama sebou je nezávislá, poslouchá svou intuici, voní svobodou a má pevné hranice.

The form you have selected does not exist.

Kdy a jak se potkáme?

23. 8. - 25. 8. 2021

Ráno v 8h vám přijde email s odkazem na minikurz, kde budou jednotlivá videa. Každý den kurzu přijde další email a s ním nový obsah. Diskutovat nad tématem můžeme v uzavřené fb skupině Být sama sebou (být sám sebou).

Pracuji s ženskými hranicemi a už dlouho a zjišťuji, že chybí každé druhé ženě. A právě proto, že vím, že pečovat o naše energetické hranice je naprosto zásadní, jsem připravila tento kurz na tělo a hlavně duši ženě, která chce žít život v souladu se sebou. V kurzu si zmapuješ své vnitřní hranice. Jsou tam vůbec a v  jakém jsou stavu?

Vyladíš je tak, abyste ses v běžném životě cítila bezpečně, láskyplně a svobodně. 

Na závěr si vytvoříš pomocnou kotvu, kterou si můžeš kdykoliv zopakovat a nedovolit sobě sklouznout ke starým vzorcům.

1. příběh

Moje setkání s hranicemi evokovaly až děti, ale téma tam bylo od jakživa. Co se stalo? Strašně jsem se snažila naplnit dětské potřeby mým milovaných a zapomněla na sebe. Moje potřeby jsem uspokojovala tak na 10% a potřeby mých dětí tak na 150%. Energie ubývala, až jednoho dne "prásk". Měla jsem dojem, že ještě někdo zakvičí, rozskočím se na 1000 kousků. S každý takovým stavem pracuji jako s ostatními ženami. (Ano, péči o naše podvědomé vzorce potřebujeme všichni.) Zjistila jsem, že jsem svou hranici vůbec neměla a jako hypersenzitivnímu člověku se mi pak stávalo, že jsem stahovala nánosy, energie druhých lidí. Cítila jsem zodpovědnost za to, jak se cítí a chtěla jim pomoct. Jakoby jsem se stávala součásti jejich pole. S dětmi to bylo samozřejmě intenzivnější. A právě proto přišlo "dost"! Od nastavení zdravých hranic, cítím daleko víc energie ve svém životě. Vnitřní klid v komunikaci s lidmi, kteří vnímají svět jinak. Cítím se láskyplná a v bezpečí.
2. příběh

Je příběh ženy, která měla hranice velmi nezdravé a otočené k rodině, ale nikdy k sobě. V jejím podvědomí byly programy, které ji vedly k tomu, aby se starala o spokojenost druhých lidí. S tím, že ona nesmí dát najevo jakoukoliv slabost. Neuměla se hádat, neuměla brečet, neuměla ani říct: "NE, tohle si nepřeju." V dětství neměla vzdor, neměla ani pubertu. Byla hodná holčička. V okamžiku, kdy se jí intuitivně ozvalo její plné ženství a začala na sobě "pracovat" se objevilo i téma hranic. Od té doby, co se jí povedlo své hranice přeladit i směrem k sobě. Hlídá si svou energii, dovolí si i odpočívat. Nebere si tolik osobně kritické poznámky svých příbuzných. Cítí se víc žensky, sama sebou, vnímá své dary, intuici, pečuje o sebe.
Jsem průvodkyně žen k pocitu Bytí sama sebou. Nicméně se někdy dostaví i muž, který cítí, že je připravený na propojení se svou duší. Jsem velkým fanouškem opravdového, hlubokého Bytí sama sebou, které vytvářím i pro sebe. Být sama sebou pro mě znamená "střechu" v domě plném sebelásky, sebedůvěry, sebehodnoty, sebeúcty. Kde s námi bydlí vyladěné vnitřní dítě, vnitřní žena, vnitřní muž a mnoho dalších archetypů. V terapii mám ráda zemitost v podobě racionálních technik a volnost vysokovibrační práce v napojení na podvědomí a duši člověka.
Bedřiška Žufanová
terapeutka a koučka