VYLADĚNÁ FIRMA - spolupráce

VYJÍMEČNÝ PROJEKT ZAHRNUJÍCÍ PODNIKATELSKÝ I OSOBNÍ RŮST

"Doporučila bych každé FIRMĚ věnovat pozornost VNITŘNÍ MOTIVACI zaměstnanců a POSLÁNÍ FIRMY.  Aby nedocházelo k vyhoření a zbytečnému vzdání se před cílem. Vyladěná firma přináší víc zisku, než si jen teď dokážete představit ."

Nauč se podnikat bezúsilně, protože to je TA cesta, jak zůstat svěží a být přitom úspěšná.

JSI ŠÉFKA SVÉHO PROJEKTU

Každá z nás zastává několik rolí – máma, žena a taky šéfka svého projektu.

Přejeme si svobodu, klídek, pohodu mít čas i na zábavu, ale kde ho vzít a nekrást.

Věříme, že dokážeš být laskavá šéfka sama k sobě i ve svém projektu a zároveň vydělávat nadbytek peněz, abych mohla v klidu operovat se svým časem tak, abys právě měla i čas na dočerpání energie, na děti na svého muže…na lásku.

Není potřeba být predátorka, které je jedno, co si kdo myslí. Dokáže si vše urvat pro sebe. Úspěch není jen pro dravce.

Máš v sobě laskavou šéfku, úspěšnou krásku, ženu, která žije svůj sen. Jen to není takový ten materiální americký sen, ale sen plný reálné a smysluplné vize.

JSI ŠOFÉRKA SVÉHO ŽIVOTA

Už si asi slyšela, že můžeš být tvůrkyně svého života, ale jak na to že? Někdy nás toto uvědomění stahuje do přehnaně mužské síly. Nebo prostě existuje vnitřní bojkot, který tě tam nepustí, i kdybys ses stavěla na hlavu.

A my milujeme tu práci s identifikací a uvolněním, toho vnitřního bojkotu, kdy se poté ženě otevře brána umožnění a vypadá to jako zázrak

CO ZNAMENÁ BEZÚSILNÉ PODNIKÁNÍ?

V první řadě to neznamená, že nepracuješ a peníze ti lítají do domu samy.

Ani to neznamená, že napíšeš e-book a ty si se okamžitě stala milionářkou.

Znamená to, že víš, co máš dělat. Co chceš předávat svět. Znáš svou jedinečnou a jednoduchou obchodní strategii a hlavně víš jak ji používat.

Do toho jde o to, co máš domluvený tam „nahoře“. Zní to zvláštně, ale vypozorovaly jsme i u sebe, že podnikání nejde urvat jen tou reálnou silou, ale maximálně záleží na tom, jestli je tvá energetická brána otevřená nebo ne. Když je, je to opravdu o hodně snazší.

 

KDO JSME?

Věra Svoboda Kučerová
byznys mentorka

Jsem HLAVA tohoto projektu. Se mnou to budeš mít praktické a racionální. Jsem - intuitivní, opravdová, pragmatická, bez falše a klišé. Jde mi o to NAVÝŠIT VĚDOMÍ PODNIKATELKY, která myslí, cítí a žije jako spokojená žena, bohatá podnikatelka, tvůrkyně, vizionářka i realizátorka. Ví, co má dělat. Jsem nadšenou podporovatelkou podnikajících žen. Opravdu miluju podnikání a jsem ráda, že mi v životě přišlo do cesty. Můj život to změnilo od základu. Začala jsem podnikat, abych měla čas a peníze pro svoje děti a ono se to povedlo. Že to nebylo vždycky lehké? Nebylo. Ale hodně jsem se naučila. Abys nemusela dělat ty stejné chyby, proto mluvím o podnikání a i o svých zkušenostech.

Bedřiška Žufanová
transformační koučka

Jsem SRDCE tohoto projektu. Se mnou to budeš mít spirituální a podvědomé. Jsem intuitivní, hluboká, uzemněná, koučka s kyvadlem. Jsem tu od toho, abych NAVÝŠILA VIBRACE ŽENY, která je v srdci, sebevědomá, má sebehodnotu, sebeúctu, umí pracovat se strachy, zná svůj vnitřní svět. Jsem terapeutka a koučka, takže podnikatelka. Když jsem začala objevovat online svět, cítila jsem se zase jako na začátku, i když jsem měla za sebou slušné koučovací zkušenosti. Podnikání, a to online 10 x intenzivněji, je úžasný seberozvoj. Vede člověka do hloubky. Zažila jsem paradox, kdy jsem nevěděla, kde mi hlava stojí a výdělek nic moc, ale klientky děkovaly za mou práci. Začaly vydělávat úžasné částky. Umět se prodat, stát si za svou cenou, naučit se jít svou cestou - to je podnikání.

Co aktuálně nabízíme:

Kurz Podnikej, miluj a hlavně žij – v současné době obsazeno, 3.běh bude v roce 2023

Jednorázová konzultace

Individuální VIP konzultace my dvě pro tebe

Jednorázová konzultace

Individuální VIP konzultace my dvě pro tebe