Jít s Bedřišce bylo skvělé rozhodnutí. Nikdy jsem nezažila koučink spojený s konstelacemi a když vytáhla kyvadlo, sedla jsem na zadek :))))

Bedřiška působí velmi jemně, je to ovšem neuvěřitelně energická a moudrá žena. Sezení s ní podstupuji celkem pravidelně. A proč? Líbí se mi, že se opečuji příjemným způsobem k tomu toho spoustu vyřeším a posunu.

Že si nemusím vědět rady s každým problémem. Že mi někdo naslouchá, že "zakopaný pes" může být úplně někde jinde, než si myslím a že řešení je okamžité. Prostě hned na sezení. Ne, až změním své nastavení, ne, až "si k tomu dojdu", prostě "ne, až"...

Mám ráda pragmatično (to je ten koučink) a mám ráda magično (to jsou ty konstelace) a v Bedřišce se to vše spojilo a kvete jí to pod rukama.

Varování: sezení u Bedřišky jsou silně návyková :)))

Spolupracuji s Bedřiškou i jako spolu autorkou kurzů a je to jízda. Nikdy člověk neví, na co cestu v tvorbě narazí a B. je hned připravená na odbloky.
Díky.. obrovské díky patří Bedřišce. Potkaly jsme se na pražském networkingu. Zrovna jsem skvěle vyšvihla svoje představení, když mi Bedřiška sdělila, jak jsem byla skvělá a hned za tím dodala, že je jen obrovská škoda, že si ihned za nabídkou své služby postavím zeď, jako bych nechtěla, aby se na mě lidé obraceli. Dívný že? A pak mi nabídla pomoc. Můžeme se na to podívat. Přijala jsem.
Kdo mě znáte, víte, jak ráda se držím rácia a logiky věcí. To co jen trochu zavání nevědeckým ezotariánství, je pro mě nepřípustné. A kdo mě znáte ještě o level výš víte, s jakou jistotou se opírám při míchání bylin nebo aromaolejů o intuici (kterou si ovšem nikdy nezapomenu ověřit ve vědecké literatuře, protože linalool, benzylacetát nebo alfa-pinen je přeci jistota:-) ), jak citlivě vnímám energie, bolest druhých, což v následujícím okamžiku nějakým logickým vysvětlením popřu.
Bedřiška se na mě chvíli "dívala", pak se chvíli dívala do minula..a to co vyprávěla byl reálný příběh mého života. Pak chvíli "kouzlila" a...(to se nedá popsat, to se prostě musí vidět).
Já tu teď jsem a chápu co se dělo... Chápu ten strach a obavy. A přijímám to, proč jsem na tuhle zem přišla. To co na mě volá tak, že už to nelze ignorovat, můžu vědomě uchopit do svých rukou...přijmout a používat.
Děkuju Bedřiško.
Denisa Nov
Sezení s Bedřiškou bylo hodně do hloubky, mám za sebou spoustu těžkých věcí a asi právě proto bývám hodně v hlavě - je to pro mě forma obrany. Takže jsem si pocity moc nepřipouštěla a přišlo mi, jako by se nic tolik nedělo.
I přesto to ale fungovalo, Bedřiška mě dobře provedla celým procesem a pomáhala mi, na konci jsem se cítila najednou lehká jako pírko, svobodná jako pták.
Jako by ze mě někdo sejmul veliký balvan. A další den v práci mi kolegyně řekla, že úplně zářím, ptala se, co se stalo.
Mám pocit, jako by byl najednou život tak nějak lehčí. Klidně spím, ráno vstávám s tím, že se neděsím, co zase bude, ale naopak se těším na hezký den. A neřeším, co si o mě myslí okolí, jestli jsem pro ostatní dost dobrá, užívám si svůj den, přání a plány. Takže vlastně nevím, co se přesně stalo, ale mám pocit, jako by mi to změnilo život. Moc moc děkuju!
Bedřiška mi pomohla nahlédnout na sebe samu z velké výšky, vrátit se v čase.
Najít žábu na prameni mé spokojenosti, opečovat koryto, aby to teklo tak, jak má.

Abych mohla napájet potřebné, ale tak, abych sama nebyla neustále téměř zcela vyprahlá.

Ukázala mi, jak se dosycovat ze zdroje, jak nejen lásku dávat, jak jí být.

Z čistého úmyslu, ne z dětských zranění. Jak si dovolit své místo na trůnu, jak upravit svůj staromilský pohled na platidlo (jo…chtěla jsem zlaťáky a ne papírky, nebo číslice na účtu😃).

Děkuju za nádhernou péči o moji duši, za hloubku, ve které Bedřiška dokáže pracovat i za legraci, na kterou přitom nezapomene.
Práce s Bedřiškou byla WOW 🙂 Nečekala jsem takovou hloubku. Myslela jsem si, že jdu na koučink, ale byla to kvalitní hlubinná terapie, při které jsme pracovaly s mojí Duší, s emocemi v prenatálním stavu, v dětství...
Nacházely jsme bloky a měnily je. Bedřiška objevila moje hodně hluboké a skryté příčiny. Přesně se do mě nacítila a vnímala víc, než já. Dávalo mi to pocit bezpečného vedení.
Když jsem já neuměla něco rozpoznat, ona mi pomohla a navedla mě, co dělat a jak vnímat. Umí konstelace, takže zjistí i pocity, které vnímal tehdy kdysi ten druhý. Za mě - stoprocentně doporučuji.
Bedřiška má neobyčejný dar nacítit se na situaci, kterou je potřeba vyřešit. Její energie plná klidu je sama o sobě léčivá, její vhledy jsou jemné, servírované s láskou a pochopením – a přitom jasné a účinné.

Spolupráci s Bedřiškou s radostí doporučuji každému, kdo potřebuje získat nadhled a podívat se na příčinu situací, se kterými si neví rady.

Já jsem se na ni obrátila kvůli opakujícím se zdravotním problémům dcery a Bedřiška mi pomohla odhalit, jak se dcera cítí a jak jí můžeme pomoci.
Při práci s Bedřiškou je pro mne důležitý bezpečný prostor a vzájemná chemie, intuitivní pocit, že je pro mě tím pravým člověkem, který mi pomůže pohnout s mým tématem. Pracuje zajímavou směsicí koučinku, šamanismu, psychologie, pro mne je lákavé propojení tradičních i moderních přístupů. Bedřišky vhledy jsou autentické a často otevřou pohled, který ze svého úhlu naprosto přehlížím nebo nechci vidět. Velmi povzbudivé je pak pozorovat změnu v realitě.
Při terapii je pro mě důležitý bezpečný prostor a důvěra k tomu, kdo mě jí bude provázet. U Bedřišky jsem cítila, že pro mě bude tou pravou průvodkyní. Zaujalo mě, že při řešení problémů propojuje moderní i tradiční techniky psychologie a šamanismu. Její vhledy jsou autentické a vždy mi odhalí něco, co nevidím a nebo si s tím nevím rady a pak jako mávnutím kouzelného proutku mi pomůže najít příčinu a problém vyčistit a zpracovat. Pokud jste se v životě ocitli na křižovatce nebo ve slepé uličce, Bedřiška vám pomůže najít tu správnou cestu.
Milá Bedřiško, děkuji za tvůj energetický zásah, za tvoje šamanské léčení. Měla jsem delší dobu nevyhojené rány z jednoho nevydařeného vztahu. Cítila jsem na sobě stále jakoby chapadla temnoty, které mi nedovolovaly svobodně dýchat a tys mi pomohla toto doopečovat a dočistit.
Energetická práce s Bedřiškou je zajímavá v tom, jak je Bedřiška bezprostřední a nechodí dlouho kolem horké kaše. V konstelaci naprosto výstižně popíše problém, identifikuje zdroj negativity a umí si s ním poradit.

Ať už jsme zkušené jakkoliv, vždy může nastat situace, kdy potřebujeme pomocnou ruku od někoho zvenčí. A za toto Bedřišce děkuji a vřele její službu doporučuji.
Prací s Bedřiškou jsem doslova proplula. Bylo to příjemné, cítila jsem silné napojení a zvládly jsme toho neskutečně moc. Vlastně jsme projely skoro všechny oblasti života - podnikání, rodinu, dům, který rekonstruujeme, peníze - protože ono to taky všechno souvisí.
Líbilo se mi, že Bedřiška využívá konstelace a velmi rychle jí přichází informace, takže se všechny nejdřív poskládaly dohromady a potom se zase všechny pěkně vyčistily a odblokovaly.
A vlastně tím, že jsme našly společného jmenovatele “problémů” se odblokovala spousta cest. Pokud cítíte, že vás to k Bedřišce táhne, tak se objednejte a neřešte, že možná zrovna přesně nevíte, na čem chcete pracovat - ono se to ukáže, jakmile se spojíte.