Jsi uhoněná, vyděláváš málo? 

POJĎ SI S NÁMI NAPLÁNOVAT STRATEGII NA WEBINÁŘI – 29.1. 2023.

VIZE a STRATEGIE NA ROK 2023 – JEDNODUŠE A JASNĚ

„Doporučila bych každé podnikatelce věnovat pozornost své mentální, emoční, fyzické a duchovní části. Aby nedocházelo k vyhoření a zbytečnému vzdání se před cílem. Vyladěná žena přináší víc zisku, než si jen teď dokážete představit .“

Bedřiška Žufanová, moderní šamanka a koučka

„Někdy ani samy nevidíme, jak moc máme velké možnosti v podnikatelském životě. Naše výplaty nemají strop, vstáváme, kdy potřebuje naše tělo a můžeme podnikat s čímkoliv. Když víme, jaké postupy dodržet. Navíc ty postupy nemusí být nutně složité“

Věra Svoboda Kučerová, byznys mentorka a markeťačka

jak to udělat, abych jako podnikatelka nebyla přetížená?

jak vytvořit silné strategie k úspěchu, KTERÉ DÁVAJÍ SMYSL, DÉLE NEŽ JEN V PODNIKATELSKÉM KURZU.

PLÁN NENÍ STOPKA KREATIVITY

Vychovávali tě jako holku, co musí být hodná a mít pěkné výsledky?
Řekli ti, že výsledky jsou o vyhodnocení všech logických souvislostí a znalostí a že musíš dřít, abys byla šikovná a hlavně se musíš pohybovat v rámci jasně vymezených pravidel? 
 
I přesto si se stala podnikatelkou, gratulujeme ti. 
 
A možná i ty ses stala podnikatelkou, protože si toužila opustit ty mantinely, ve kterých jsi byla omezená.  A sníš si o svobodě. O neomezených možnostech. ALE slovo plán a strategie tě děsí, až moc to připomíná ty mantinely.
 
Víš, ale že bez výdělků moc svobodná nebudeš. Pracuješ seč ti síly stačí. Tu se dozvíš, že frčí Tik Tok, jdeš tam. Teď Reelsy, teď napsat článek a do toho máš děti a i manžel občas na tebe promluví…

Nakonec ty mantinely děláš sama sobě. Víš to, štve tě to.

Každý týden máme konzultace se ženami, které věší hlavu nad tím, že ať dělají co dělají, nefunguje to. Vytvoří online kurz, sdílí všude, investují do reklamy a nic a nebo málo. Jsou zdrcené, protože koukají ke spolužačce na profil a ta se chlubí, že má první kampaň za 250 tis.

Jejich podnikání v nich vyvolává stres, rozhodně ne, svobodu. Necítí se příjemně ani uvolněně. Peníze na lektory a mentory si nechtějí dovolit.

Sen o svobodné práci je vcelku trpký a bolavý. Dělají to blbě, mají delegovat? Dřít dál, vydržet? A co zkusit jinou cestu, protože to není chyba zvolit nefunkční cestu. Cesta do pekla je v ní pokračovat.

Každou chvíli se pak tělo a emoce ozývají, že takhle už ne.

Jestli si myslíš, že tohle máš jen ty, tak ti chceme říct, že každý rok vznikne několik stovek takto unavených podnikatelek, které chtěly podnikat, aby nebyly vyhořelé v práci a uvaří se ve vlastní šťávě na podnikání.

JASNÁ CESTA = RYCHLEJŠÍ PŘÍSTUP NA VRCHOL

ODHADEM 80% PODNIKATELEK NENÍ SPOKOJENÝCH

“Kdybych už si tak mohla dovolit firmu, která celou tu strategii dělá za mě… kdybych měla tolik času, že bych v klidu stihla dokončit, co jsem začala…kdybych věděla co je to, co mi vynese největší zisk a bude mě to bavit.” 
 
Věříme, že tě nikdy nenapadlo, že znát co přesně je tvá nejsilnější stránka, by tě nějak omezilo. Že by snad vědět point, kam se ubírá celý tvůj rok, by znamenalo, že nemůžeš na dovolenou k moři.

Tak proč by plánování mělo omezit tvou svobodu? 
Většina vizí začíná jako krásný sen života u moře v Toskánsku nebo někde v Alpách. Jen strategie, jak toho dosáhnout, končí na soustředění se na tento velký cíl a vynechání postupných kroků, které musíme udělat. Včetně těch, že je po cestě třeba odstranit mentální a emocionální překážky, které nám brání.
 

90% PODNIKATELEK, KTERÉ NAJDOU SVOU JASNOU VIZI A ODBLOKUJÍ STRACH, KTERÝ JE NEPUSTÍ DÁL OTEVŘE SVOJI "BRÁNU UMOŽNĚNÍ".

 

„Talent je nesmírně důležitý. Je to jako ve sportovním týmu. Tým, který má nejlepšího individuálního hráče, často vyhraje. Tato šance se ale znásobuje, když tito hráči spolupracují na strategii, kterou společně vyvíjí.“

 Elon Musk, podnikatel a vynálezce 

JE ČAS POSUNOUT SVOU VIZI A STRATEGII. použít je JAKO SILNOU OPORU ve svém podnikání.

PRVNÍ OPORA JE PROPOJENÍ JINU A JANGU

Pojď tuto spolupráci povzbudit.
Zbav se představy, že strategie a plánování je jen pro logiky.
Pojď najít způsob, jak přetavit svou vizi do realizace.
 
Ať jsme už v podnikání zažily cokoliv, naše duše volá po PŘEDÁVÁNÍ SMYSLU. Po BEZÚSILNOSTI. Po KRÁSE
 

Zveme tě na netradiční webinář Vize a strategie v roce 2023, jednoduše a jasně, kde se věnujeme jinovému pohledu na umožnění si spokojeného života (včetně podnikání) a jangového pohledu na funkční strategii.

Proč netradiční, když vizi dělá na začátku roku každý? 
Protože většina lidí tvoří svou vizi nebo strategii buď jako čistokrevný chlap nebo žena. Všichni v sobě máme oba principy a jsou tu od toho, aby nám sloužily.

Ukázka práce V&B

CO ZNAMENÁ BEZÚSILNÉ PODNIKÁNÍ?

V první řadě to neznamená, že nepracuješ a peníze ti lítají do domu samy.

Ani to neznamená, že napíšeš e-book a okamžitě se stáváš milionářkou.

Znamená to, že víš, co máš dělat. Co chceš předávat světu. Znáš svou jedinečnou a jednoduchou obchodní strategii a hlavně víš jak ji používat.

Do toho jde o to, co máš domluvený tam „nahoře“. Zní to zvláštně, ale vypozorovaly jsme i u sebe, že podnikání nejde urvat jen tou reálnou silou, ale maximálně záleží na tom, jestli je tvá energetická brána otevřená nebo ne. Když je, je to opravdu o hodně snazší.

 

JE ČAS POSUNOUT SE TADY A TEĎ A ROK 2023 MÍT LEHČÍ

Čeká tě 2h webinář naplněný praxí.
 Společný dobrovolný zoominář ke sdílení svých uvědomění.
 + jako bonus vedená vizualizace na podporu zvýšení energie.
Hosté webináře budou Julie Válková a Alena Hanušová, spolumoderátorky v silném týmu Žen obchodem (Ne)políbené.
 
Věnujeme se definování toho, co umíme nejlépe a na co se zaměřit.
Stanovíme si časový harmonogram, co kdy, kde, jak, aby to mělo smysl.
Definujeme si svou expertní větu pro rok 2023, aby táhla a byla tou osou, okolo které se všechno točí.
Věnujeme se identifikaci překážek.
A vypilujeme podtémata, kterých se můžete v novém roce držet.
 
V závěrečném zoomu si můžeme poskytnout zpětnou vazbu v tom, jak moc to, co jsme vytvořily je lákavé, a jak moc bychom to mohly ještě posunout.
 

Přidej se, nechť je rok 2023 plný splněných přání a potřeb. Včetně nabité peněženky :o)

JAKÉ JSOU INGREDIENCE ÚSPĚŠNÉHO PODNIKÁNÍ

# 1. INGREDIENCE = JASNÁ VIZE A PLÁN

Mnohem méně času zabere PEVNĚ POSTAVIT VIZI A STRATEGIE PRO ROK 2023 (pár hodin), než každodenní zmatek a zahlcení úkoly (stovky hodin).

Všichni víme, že vize je více snová, ale plán je pak už konkrétní a reálný. Abychom to mohly i dodržet, je třeba si to napsat a tvořit

Slyšela jsi o Disneyho strategii, kdy pan Disney pracoval s vizionáři, kritiky a realizátory? I ty můžeš stavět svůj byznys jako Disney.

Svůj projekt můžeš mít opřený o snovou vizi, podrobit ho zdravé kritice a stanovit si jasné akční kroky k realizaci.

Mít to rozplánované na jednotlivé měsíce. 

Dobrá zpráva, plánujeme i volno.

# 2. INGREDIENCE = SILNÁ STRATEGIE

Když si ve svém podnikání zvolíte jednoduchou obchodní strategii, víte na co se zaměřit a na co ne. Představ si sportovce, takového toho srdcaře, který miluje svůj sportu, ale přesně ví, co ho dostane na vrchol, kde má zabrat a kde ubrat.

Silná strategie je pevnost mužského principu, který máme v sobě i my ženy a láskou ho máme používat.

Pokud si to nemyslíš, ukaž nám jednu uvolněnou rozevlátou ženu, která je úspěšná. My takovou neznáme.

# 3. INGREDIENCE = UVOLNĚNÁ ENERGIE

Když si v podnikání najdete svoji bránu umožnění, to je ten prostor, kde se daří. Neblokuje tě strach, věci z minulosti jsou uzavřené, máš dobře nastavené hranice. Jsi pod pevnou ochranou. Umíš pracovat se svými emocemi.

Ano přesně tady se celý vesmír spojí, aby to fungovalo. Jde to. Jen je občas třeba se zbavit docela dost bordelu, který před tou „branou umožení“ stojí.

Tato práce je propojená s ženským principem. A i tady se vás mohu zeptat, znáte podnikatelku, která nemá uzdravenou ženskou energii a je šťastná? 

Milujeme postupnou, ale přímou cestu na vrchol. 

Neslibujeme, že jedním webinářem vyřešíme všechno. 

V novém roce jsme pro vás připravily:

3. běh kurzu Podnikej, miluj a hlavně žij, 

Společné konzultace,

VIP dlouhodobý program

ZAČÍNÁME ALE WEBINÁŘEM:

2500 Kč

29. 1. 2023

KDO JSME?

Věra Svoboda Kučerová
byznys mentorka a markeťačka

Jsem HLAVA projektu Podnikej a žij. Se mnou to budeš mít praktické a racionální. Jsem - intuitivní, opravdová, pragmatická, bez falše a klišé. Jde mi o to NAVÝŠIT VĚDOMÍ PODNIKATELKY, která myslí, cítí a žije jako spokojená žena, bohatá podnikatelka, tvůrkyně, vizionářka i realizátorka. Ví, co má dělat. Jsem nadšenou podporovatelkou podnikajících žen. Opravdu miluju podnikání a jsem ráda, že mi v životě přišlo do cesty. Můj život to změnilo od základu. Začala jsem podnikat, abych měla čas a peníze pro svoje děti a ono se to povedlo. Že to nebylo vždycky lehké? Nebylo. Ale hodně jsem se naučila. Abys nemusela dělat ty stejné chyby, proto mluvím o podnikání a i o svých zkušenostech. Jsem zkušená markeťačka, která podniká víc než 20let. Stovky konzultací s podnikajícími ženami jsou zdrojem mého know how.

Bedřiška Žufanová
moderní šamanka a koučka

Jsem SRDCE tohoto projektu Podnikej a žij. Se mnou to budeš mít spirituální a podvědomé. Jsem intuitivní, hluboká, uzemněná, koučka s kyvadlem. Jsem tu od toho, abych NAVÝŠILA VIBRACE ŽENY, která je v srdci, sebevědomá, má sebehodnotu, sebeúctu, umí pracovat se strachy, zná svůj vnitřní svět. Jsem terapeutka a koučka, takže podnikatelka. Když jsem začala objevovat online svět, cítila jsem se zase jako na začátku, i když jsem měla za sebou slušné koučovací zkušenosti. Podnikání, a to online 10 x intenzivněji, je úžasný seberozvoj. Vede člověka do hloubky. Zažila jsem paradox, kdy jsem nevěděla, kde mi hlava stojí a výdělek nic moc, ale klientky děkovaly za mou práci. Začaly vydělávat úžasné částky. Umět se prodat, stát si za svou cenou, naučit se jít svou cestou - to je podnikání.