PŘIJMI POZVÁNKU NA SPOTÁNNÍ TANEC NA TÉMA:

léčení našich kořenů

SPONTÁNNÍ

SVOBODNÝ

DIVOKÝ

JEMNÝ

TANEC TAKOVÝ JAKÝ CHCEŠ TY!

TRANSFORMACE TĚLA, DUŠE I MYSLI.

UVOLNĚNÍ - ČAS SAMA PRO SEBE - POHYB

20. 10. 2022

19: 00 – 21:30

Tyršova základní škola v Černicích

cena 400 Kč

RELAXACE - VEDENÍ TÉMATEM - HUDBA

 

PRVNÍ ČÁST –  budeme věnovat  tématu LÉČENÍ NAŠICH KOŘENŮ. Od zraněných kořenů nejde utéct, ani je ignorovat dají se pouze léčit. Chceme-li mít zdraví strom, potřebujeme pevné kořeny. Provedu vás vizualizací poznání VAŠICH KOŘENŮ – VAŠÍ ŽENSKÉ I MUŽSKÉ RODOVÉ LINIE. Budeme citlivě měnit staré programy a nahrazovat je zdravými vzorci.

 

DRUHÁ ČÁST – budeme tančit na předem připravenu hudbu k tématu. Tančíme v příjemné, malé tělocvičně s minimem světla a hlasitou hudbou. Celý proces kotvíme do těla. Tančíme podle sebe – tempo, druh tance, doprovodné zvuky…

 

TŘETÍ ČÁST – je věnována relaxaci a závěrečnému ukotvení v mysli. Provedu vás technikou tvoření mentální kotvy a na závěr samozřejmě zase dobrovolně zasdílíme, co se s námi dělo, kam jsme se posunuly.

 

Proč je spontánní tanec spojený s vizualizací a vyladěním užitečný?


Dochází:

k uvolnění emocí v bezpečném kruhu, aby nemusely vybouchnout nechtěně,

k propojení se s tělem, které máme tendenci zanedbávat,

k odblokování a poznání mentálních začarovaných kruhů,

k propojení se s duší, která nám poskytuje ty nejčistší odpovědi.


Čeho se není třeba bát?


Že nejsi profi tanečnice a všichni to uvidí – Nikdo z nás není, budeme tančit, jako malé holčičky a právě s tímto strachem z dětství ti můžeme pomoci.

Že to bude moc eko, bio, ezo 🙂 – Pracuji s racionalitou i spiritualitou, tak abychom byly uzemněné i propojené.  Není třeba se bát pradávné moudrosti, ve které můžeme být jako doma a spokojeně žít v moderní době. Hlava, srdce, duše a tělo v souladu. Bio tedy doufám budeme. 🙂

Že se setkáš v sobě s něčím, co neznáš. S nějakým vztekem, agresí … a převálcuje tě to. S tím ti budu nápomocná. Můžeš se na mě kdykoliv obrátit. A pokud by to bylo něco silnějšího, vystopujeme příčinu tvých problémů individuálně na domluvené konzultaci.

Že jsi muž a na takovéto akce chodí jen ženy. Ano, je to běžnější, o to víc si vážíme každého odvážného muže, který do lekcí vnese mužskou energii. 

Témata střídáme...druhé je KOŘENY

Tanec v Černicích budu střídat s mou přítelkyní, lektorkou tance a konstelářkou Hanou Mádlovou. Hanka bude mít tance zaměřené na starou pohanskou tradici a propojení s přírodou. 13.10.2022 se můžete těšit na téma tanec ZĚMĚ – propojení se svými kořeny, naladění na své tělo. 

Moje téma vždy navazuje. Budeme společně léčit naše ženské a mužské rodové linie.

Kořeny nejsou jen máma, táta, babi, děda, ale jde o širokou rodinu ženských a mužských předků, kteří nám zanechali své odkazy a my některé už potřebujeme podrobit vyladění, harmonizaci

Možná nejde za 2,5 hodiny zaléčit všechno, ale můžeme udělat velký kus práce. 

„Aby strom mohl plodit potřebuje pevné a zdravé kořeny, pevný kmen, zdravé listy a jednotlivé větve. Dostatek vláhy a živin. Pak se sklízí úroda v hojnosti.“

 

TAKŽE POKUD SE ROZHLÍDNEŠ KOLEM SEBE A DO SEBE. A MÁŠ POCIT, ŽE TVÉ KOŘENY NEJSOU VE 100% HARMONII. 

JSI VÍTÁNA.

 A POKUD CHCEŠ JEN TAK TANČIT, UVOLNIT EMOCE JSI TAKÉ VÍTÁNA.

A POKUD JSI MUŽ A ZAJÍMÁ TĚ TOTO TÉMA, ODMYSLI SI SI VŠECHNU TU RŮŽOVOU ZDE A BUĎ VÍTÁN.

 

(Tyto lekce nejsou vhodné pouze pro psychiatricky diagnostikované pacienty.)

 

LEKCÍ vás provede:

Původním vzděláním učitelka psychologie. Dnes koučka a terapeutka s přesahem do moderního šamanismu. 

V 10 letech byla hlavně „baletkou“ v baletní škole DJKT

Ve 20 letech vedla mladé studenty středních škol k sociálně psychologickému sebepoznání. Okolo 30 let koučovala ředitele škol, kdy její hlavní vizí bylo vnést do škol důraz na vnitřní motivaci.

Ve 40 letech provádí ženy i muže k hledání své sebehodnoty, vnitřní síly a samozřejmě opět i vnitřní motivace.

Jako podnikatelka a koučka provádí další podnikatelky v jejich byznys cestě, protože tahle cesta není vždy jednoduchá a mnoha lidem se otevírají staré rány spojení s výchovou, školou, porody a jinými vztahy.

Za nejdůležitější témata u nás všech (včetně sebe) považuje růst duše a sladění ženského a mužského principu v nás.

 

A vyrazit zde...