PŘIJMI POZVÁNKU NA SPOTÁNNÍ TANEC NA TÉMA:

propojení s HOJNOSTí

SPONTÁNNÍ

SVOBODNÝ

DIVOKÝ

JEMNÝ

TANEC TAKOVÝ JAKÝ CHCEŠ TY!

TRANSFROMACE TĚLA, DUŠE I MYSLI.

UVOLNĚNÍ - ČAS SAMA PRO SEBE - POHYB

6. 10. 2022

19: 00 – 21:30

Tyršova základní škola v Černicích

cena 400 Kč

RELAXACE - VEDENÍ TÉMATEM - HUDBA


PRVNÍ ČÁST –  budeme věnovat  tématu HOJNOSTI. Co je a co není otevřená hojnost. Jak s ní sama pracovat. Provedu vás vizualizací poznání VAŠÍ hojnosti, z pohledu vnitřní ženy a vnitřního muže. Budeme citlivě měnit staré programy a nahrazovat je zdravými vzorci.


DRUHÁ ČÁST – budeme tančit na předem připravenu hudbu k tématu. Tančíme v příjemné, malé tělocvičně s minimem světla a hlasitou hudbou. Celý proces kotvíme do těla. Tančíme podle sebe – tempo, druh tance, doprovodné zvuky…


TŘETÍ ČÁST – je věnována relaxaci a závěrečnému ukotvení v mysli. Provedu vás technikou tvořen mentální kotvy a na závěr samozřejmě zase dobrovolně posdílíme, co se s námi dělo, kam jsme se posunuly.


Proč je spontánní tanec spojený s vizualizací a vyladěním užitečný?


Dochází:

k uvolnění emocí v bezpečném kruhu, aby nemusely vybouchnout nechtěně,

k propojení se s tělem, které máme tendenci zanedbávat,

k odblokování a poznání mentálních začarovaných kruhů,

k propojení se s duší, která nám poskytuje ty nejčistší odpovědi.


Čeho se není třeba bát?


Že nejsi profi tanečnice a všichni to uvidí – Nikdo z nás není, budeme tančit, jako malé holčičky a právě s tímto strachem z dětství ti můžeme pomoci.

Že to bude moc eko, bio, ezo 🙂 – Pracuji s racionalitou i spiritualitou, tak abychom byly uzemněné i propojené.  Není třeba se bát pradávné moudrosti, ve které můžeme být jako doma a spokojeně žít v moderní době. Hlava, srdce, duše a tělo v souladu. Bio tedy doufám budeme. 🙂

Že se setkáš v sobě s něčím, co neznáš. S nějakým vztekem, agresí … a převálcuje tě to. S tím ti budu nápomocná. Můžeš se na mě kdykoliv obrátit. A pokud by to bylo něco silnějšího, vystopujeme příčinu tvých problémů individuálně na domluvené konzultaci.

Že jsi muž a na takovéto akce chodí jen ženy. Ano, je to běžnější, o to víc si vážíme každého odvážného muže, který do lekcí vnese mužskou energii. 

Témata střídáme...První je HOJNOST


Tanec v Černicích budu střídat s mou přítelkyní, lektorkou tance a konstelářkou Hanou Mádlovou. Hanka bude mít tance zaměřené na starou pohanskou tradici a propojení s přírodou. První její tanec je 22.9.2022 na téma MABON. 

Moje téma vždy navazuje. A protože Mabon je o podzimní rovnodennosti, úrodě, sklizni. naším osobním tématem je naše vlastní schopnost zajištění úrody, sklizně, tedy HOJNOST.

Hojnost není jen finanční, ale jde i o hojnost lásky, pozornosti, bezpečí i energie. 

Hojnost je napojení se na vnitřní pramen, který ti poskytuje dostatek, ty věříš jemu a on tobě. 

O hojnosti se teď hodně mluví, to slovo se může stát takovým kýčem, může být zneužito, vytěženo, podrobeno posměchu a nebo je to pradávná esence – nositelka energie, brána moudrosti. (Všimni si jaká slova patří do tohoto ranku – sebeláska, láska, potenciál…)TAKŽE POKUD SE ROZHLÍDNEŠ KOLEM SEBE A DO SEBE. A MÁŠ POCIT, ŽE TVÉ SPOJENÍ S PRAMENEM HOJNOSTI NENÍ 100%. 

JSI VÍTÁNA.

 A POKUD CHCEŠ JEN TAK TANČIT, UVOLNIT EMOCE JSI VÍTÁNA.


(Tyto lekce nejsou vhodné pouze pro psychiatricky diagnostikované pacienty.)


LEKCÍ vás provede:

Původním vzděláním učitelka psychologie. Dnes koučka a terapeutka s přesahem do moderního šamanismu. 

V 10 letech byla hlavně „baletkou“ v baletní škole DJKT

Ve 20 letech vedla mladé studenty středních škol k sociálně psychologickému sebepoznání. Okolo 30 let koučovala ředitele škol, kdy její hlavní vizí bylo vnést do škol důraz na vnitřní motivaci.

Ve 40 letech provádí ženy i muže k hledání své sebehodnoty, vnitřní síly a samozřejmě opět i vnitřní motivace.

Jako podnikatelka a koučka provádí další podnikatelky v jejich byznys cestě, protože tahle cesta není vždy jednoduchá a mnoha lidem se otevírají staré rány spojení s výchovou, školou, porody a jinými vztahy.

Za nejdůležitější témata u nás všech (včetně sebe) považuje růst duše a sladění ženského a mužského principu v nás.

 

A vyrazit zde...