NATOČENÉ ROZHOVORY K TVOJÍ INSPIRACI

BEDŘIŠKA ŽUFANOVÁ

Ta, která vidí souvislosti.

 Miluji propojování žen, které jsou silné, laskavé a tvůrkyně. Všechny ženy, které jsem vybrala do tohoto kongresu jsou mému srdcem blízké a většinu jich znám osobně.

 Jsem terapeutka a koučka a podporuji ženy k propojení se se sebou. Být sama sebou nechť je přirozené pro každou ženu. Pomáhám k tomuto stavu těla, duše a mysli přispět niterní hlubinnou transformační cestou.

Facebook Být sama sebou

FB skupina Být sama sebou

FB skupina Ženy obchodem (ne)políbené

Instagram

JANA KING KOCHÁNKOVÁ

Ta, která nenechá krajky ani energii srdce umřít.

Jana je autorkou nádherných kusů oblečení značky KOKO garden, na které ručním tiskem přenáší motiv tradiční krajky našich babiček. Spojení krajky a mandaly je pro Janu typické, její hravost, spontánnost v souladu s přírodou taktéž. Není divu, že Jana je také jogínkou, lektorkou ženských kruhů. Slavný je i její motiv starého šamana na šatech či pánském triku. Jana není „jen“ tvůrkyni oblečení, ale i nádherných obrazů, jsem hrdou majitelkou jednoho z nich. Jana je umělkyně a tvůrkyně celou svou duší.

Facebook

Instagram

RENATA GLOSOVÁ

Ta, která vás obleče do krásy.

Renata je nositelkou krásy jménem ArteDiva a dokáže ji předávat tak neuvěřitelným způsobem, že se to od ní dá chytit. Vytvoří vám naprosto originální šaty, které souladí s vaším tělem, energií  a můžete jimi i posílit nějaký záměr. Kolekce jako Mystická nebo Celistvá mluví za vše. Rozhovory s ní najdete v časopisu Regenerace a v Léčivém divadle. Prohlédněte si fotky z charitativní přehlídky, na kterou Ren výrazně přispěla svou tvorbou na:

Facebook Artediva

Instagram

 

JITKA KUDLÁČKOVÁ

Ta, která vás vyšperkuje.

Jitka je šperkařkou a kreativní ředitelkou zlatnictví JK, a to již 30 let. Tvoří, se svým týmem, originální šperky v nádherných kolekcích jako je VODA, Tahitské královny, Organické motivy. Je ženou s přesahem do osobního rozvoje, má za sebou mnoho výcviků. V letošním roce jsem zaznamenala její „Wim Hofovo“ nadšení. Zajímavý je její rozhovor v časopisu Forbes. Ten náš jsem si moc užila.

Instagram

VENDULA MÁTLOVÁ

Ta, která je spojená se zemí

Vendy se trefila do vkusu mnoha žen a její dlouhé sukně září na kdejaké terapeutce, lektorce ženských kruhů a tanců. Svými prodeji podporuje švadlenky na Bali. Mrkněte na její úžasné projekty. Na Vendy mě hodně baví její humor a rychlý vhled do problému. Ona je součástí matky země – pachamamy. Zajímavá je i její proměna nejen vnitřní ale i fyzická, kdy její kus práce sama na sobě se podepsal na jejím vzhledu, a to naprosto nádherně.

Facebook Pachamama

Facebook Mazlíčkovna

Instagram

REHANA JEŽKOVÁ

Ta, která vás provede vaši cestou podnikání.

Rehana je pojem mezi maminkami, které rády nosí děti na srdci. A její bundy pod značkou Angel Wings jsou podle mého první krásné nosící bundy na českém trhu. Nedávno zažila „kotrmelec“ v podnikání a dokázala se z něho vykřesat neuvěřitelnou silou a elegancí, jež jí dostala zpátky do sedla. Její zkušenosti můžete užít i s její mentorskou prací pro svobodné podnikatelky.

Instagram

Facebook Rehana Fashion mentoring

Rehany kurzy zde

VĚRA SVOBODA KUČEROVÁ

Ta, která podporuje podnikatelky a multipotenciálky.

Samozřejmě i ona sama je ženou mnoha talentů – je manažerkou, mentorkou on-line ženského podnikání, lektorkou multipotencionality a spoluautorkou projektu Ženy obchodem (ne) políbené. Je silnou tváří projektů Lucie Harnošové Alchymie ženského podnikání a Alchymie ženského poslání. Velmi ráda s ní spolupracuji a většinou se nám stane, že se zapovídáme i nad rámec práce, její energie je inspirativní.

Instagram

Facebook Multipotenciálky

Facebook Ženy obchodem (ne)políbené

 

LENKA JAHODOVÁ

Lenka učí umění masáže pro zářivou upleť i duši. Je autorkou originálních beatu rukaviček z čistého hedvábí – pro liftingové a harmonizační masáže.

Luxmaru 

PETRA KALISTIA LAMMAS

Ta, která tvoří.

Petra je „plzeňská“ ikona podpory žen, ať už v nošení dětí, ženské energii, tanci a především podpory ženské kreativity. Nedávno se vydala do světa on-linu a vy můžete mít to štěstí se s ní seznámit prostřednictvím tohoto kongresu. Silná žena, která představuje alternativu v celé její kráse a síle. Je sama sebou, kráčí svojí cestou.

Facebook Síla ženské tvořivosti

E-shop 

SVĚTLUŠKA HRADILOVÁ

Ta, která podporuje ženy před, při a po porodu.

Světluška má můj obdiv už za to, že porodila 7 dětí. Jenže ona k tomu ještě podporuje ostatní ženy při porodu, jako jedna z mála se věnuje období v šestinedělí a vyrábí šátky pro nošení dětí tkané speciální technikou Rebozo, o které vydala i knihu. Byla hostem mnoha kongresů týkajících se porodů. Nicméně já jsem vděčná, že přijala pozvání i k tématu ženskosti, protože nás má čím inspirovat.

Facebook

Instagram

JITKA ZODEROVÁ

Ta, která ráda mapuje hranice a dost často je překonává.

Jitka je Ikigai koučka, mentorka a spoluautorka projektu Ženy obchodem (ne) políbené. Je velice laskavou lektorkou a podporovatelkou žen ve smysluplném životě i byznyse. Jitka podporuje minimalismus, stručnost, skutečné sdílení a inspiraci v jejích skupinách. Je pro mě představitelkou ohromné síly, jemnosti a laskavosti, které jsou součástí ženské energie.

Instagram

Facebook Mimoblinu

Facebook Ženy ochodem (ne)políbené

 

 

BÁRA MOTLOVÁ

Ta, která má pod kloboukem.

Bára je žena, která vás uhrane svou silou a prací kloboučnice. Je umělkyně, která dlouhá léta učila na umělecké střední škole a zároveň dokázala vybudovat rodinnou firmu. Její klobouky, slamáky a čepice najdete na tradičních řemeslných trhách po celé republice a nově i on-line. Rozhovor je natočený v její dílně, a tak můžete nakouknout do tajů výroby klobouků. Podtrhujete rády svou ženskost nějakou pokrývkou hlavy? Pojďme se inspirovat.

Facebook

Instagram

Odkaz na Slow marke

ÁJA KYKAL CZÖSZOVÁ

Ta, která vidí krásu uvnitř.

Ája je nádherná bytost, jogínka, která náš kongres obohatí o spojení se v ženskosti – v našem těle. Její projekt Jóga ženy se zaměřuje na ženy – matky před a po porodu, ale i maminky s dětmi, které nutně potřebují harmonizovat tělo i duši. Zároveň je také inspirující podnikatelkou, která vytvořila karty… Ája je průvodkyní ženskými kruhy a rituály. Například rituálem zavírání kostí, který po porodu uzavírá bránu těla i duše, ke které při porodu dochází. 

Instagram

Facebook Jóga ženy

Facebooková skupina Těhotenská a poporodní jóga a rituály

KATEŘINA POHLREICHOVÁ

Ta, která miluje šití a vizuální propagaci.

Katy je také multipotenciální žena, která má úspěšnou značku autorských látek Caloneta a podporuje ženské podnikatelky ve vizuální propagaci. Být tvůrkyně je jedna věc, ale umět prodat svou značku a službu je věc druhá. Katy se povedl nedávno husarský kousek, kdy jedním svým příspěvkem získala  1041 liků. Uvidíme, kolik žen se koukne na náš rozhovor.

Facebook Vizuální komunikace v online světě

Facebook Online pro kreativní ženy

Facebook Caloneta – šití

 

Instagram

JANA MEINLSCHMITDTOVÁ

Ta, která v jemnosti tvoří úspěch.

 Jana má úžasný dar vidět okamžitě oblečení, které podtrhne vaši vnitřní krásu. Je mladá, krásná a neuvěřitelně příjemná žena, se kterou se nakupování oblečení pro vás stane láskou. Láskou k sobě, svému tělu i udržitelné módě. Kdysi dávno jsem jí psala texty na web, díky tomu jsem věděla, že chci absolvovat její službu, dodnes na to s láskou vzpomínám. Přestože jsem vizuální typ, okem odbornice jsem se posunula o několik levelů dál.

Instagram

Facebook

EVA BARTÁKOVÁ

Ta, která harmonizuje váš šatník.

Eva je terapeutkou šatníku a provede vás paletou barev materiálů a střihů tak, že se budete cítit sama se sebou a spokojená v tom, co máte na sobě i v sobě. Je autorkou projektu EvaBell, kde se jí povedl zajímavý majstrštyk, kdy ještě dříve, než vůbec začala prodávat, vyprodala celou kolekci. Teď její zákaznice usilovně čekají, až se vše došije a budou jí znovu moci „utrhnout ruce“ i s Kleopatřími šaty.

Eva má novou podzimní kolekci na své e-shopu, tak mrkněte:

Instagram

Facebook

SVĚTLA DEER

Ta, která je krásná v každém věku.

Světla je srdečná žena, jež vám může pomoci cítit se nádherně v každém věku. Vůbec nevypadá na svůj věk, vím to i z osobní zkušenosti. Umí nádherně skloubit, co vám bude slušet a co vás pozvedne o několik levelů výš k pocitu: „Ano, jsem krásná.“ Kombinuje techniky z koučování, NLP a další rozvojové metody s technikami stylistky. 

Mentální ozdravovnu pro hodné holky najdete na:

Instagram

Faceboková skupina

PETR PUČELÍK

S Petrem se můžete potkat :

Pouze na adrese:

Parková 1254/11

Plzeň-Černice

PETRA VÝTVAROVÁ KRAUSOVÁ

Petru vnímám jako velmi živelnou ženu. Kolegyni, čarodějku v tom nejlepším slova smyslu. Kouzelnici prezentace. U Petry se zajímavě snoubí herecké improvizační dovednosti s vidanté schopnostmi, kterými vás přenese do vašeho středu a naučí vás prezentovat se v plné síle. Je multipotenciálkou. Je zpěvačkou, herečkou v Klicperově divadle, ženou žijící na vesnici a tvořící svou vlastní permakulturu. Navštivte její FB skupinu skupinu Petra V.K. – žijeme vědomě.

Webová stránka 

FB stránka

FB skupina

 

JANA ZHOŘOVÁ

Jana je vášnivá objevitelka krasoprostoru, vystudovaná malířka, milovnice interiérového designu
a současného umění. Z mého pohledu je Jana velmi příjemná a zajímavá žena, podporující ostatní ženy v tvorbě a propojení vnitřního a vnějšího světa. Jana není jen dekoratérka. Ona dokáže propojit krasoprostor s odrazem našeho Bytí sama sebou. Jaký máme krasoprostor uvnitř máme ho i venku.

Webová stránka 

FB stránka

Kniha Krasoprostor

FB skupina

Klub Krasoprostoru

INGRID DACH

Ingrid je velmi přirozená královna on-line kampaní a celého toho marketinku kolem našeho podnikání. Jedna věc je s láskou tvořit svůj obsah, v kterém jsme odbornice a druhá je umět nechat svou hvězdu zazářit a nebát se toho. Inka je velmi laskavá a empatická bytost, která má velký dar slova a na vašem webu dokáže nechat doslova zářit s vámi. Inka se učí od největších hvězd světové marketinku a nebojí se toho.

Web Ingrid Dach

FB skupina

Instagram 

You Tube

VENDULA DOLEŽALOVÁ

Vendy je laskavou koučkou a učitelkou na prvním stupni. Což je podle mého nádherná kombinace v propojení více talentů. Vendy se zaměřuje na vztahy mezi muži a ženami a podporuje páry v nenásilné komunikaci a propojení se sama se sebou, tak abychom ve vztahu mohly fungovat v harmonii nejen s partnerem, ale i se sebou. Navštivte její projekt Láskovize.

web Láskovize 

FB skupina Láskovize