DÁRKY PRO TEBE, UŽIJ SI JE

"Zvládni umění pozornosti k sobě i druhým a nebuď unavená."

VIDEO na 40 min s autentickými příklady a transformační vizualizací pro tebe. Máš šanci se uvolnit ke zdravé sebestřednosti a být spokojená.

4 příčiny nespokojenosti převáženě u žen
ZDARMA

Video 45 min, které tě vede k zamyšlení, kde jsou skutečné příčiny nepohody žen. nestalo se teď, když si začala být unavená. Většina naší začala mnohem dřív.

Spadla ti čakra, sakra
VIDEO SEMINÁŘ
ZDARMA

Video plné technik a uvědomění cca na 1hodin práce sama se sebou. Pracujeme s čakrami, jakožto energetickými životními elektrárnami. Naučíš se kineziologický test a hledání odpovědí ve svém těle.

PROPOJ SE SAMA SE SEBOU
VIZUALIZACE

Vizualizace pro ženy, kde se propojí s esencí sebe sama na třech rovinách hlava srdce a tvoje ženství. To celé propojíme se zdrojem a nakotvíme do běžného života.

Bedřiška Žufanová

Původním vzděláním učitelka psychologie. Dnes koučka a terapeutka s přesahem do moderního šamanismu.

Ve 20 letech vedla mladé studenty středních škol k sociálně psychologickému sebepoznání. Okolo 30 let koučovala ředitele škol, kdy její hlavní vizí bylo vnést do škol důraz na vnitřní motivaci.

Ve 42 letech provádí ženy i muže k hledání své sebehodnoty, vnitřní síly a samozřejmě opět i vnitřní motivace.

Jako podnikatelka a koučka provádí další podnikatelky v jejich byznys cestě, protože tahle cesta není vždy jednoduchá a mnoha lidem se otevírají staré rány spojení s výchovou, školou, porody a jinými vztahy.