MODERNÍ ŠAMANISMUS + ŽIVOTNÍ A BYZNYS KOUČINK

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ - ČAS PRO TVŮJ RŮST

UZDRAVENÍ TEMNÉ STRÁNKY, BOLESTÍ A STARÝCH PROGRAMŮ

ZMĚNA STRESOVÝCH REAKCÍ

UVOLNĚNÍ PSYCHICKÝCH BLOKÁD

TVORBA JEDNODUCHÉ STRATEGIE

VYLADĚNÍ SE JAKO MATKA, MANŽELKA, DCERA, PODNIKATELKA…

Cesta jménem život

 

Představ si, že si odjela na vytouženou cestu do zahraničí, kde máš strávit mnoho času a ono se nějak všechno kazí. Plánovala si mnoho let, podle svých nejlepších představ, znalostí o krajině, lidech. Studovala si. Naučila si se za svůj život toho tolik, abys mohla tuhle dobrodružnou výpravu podstoupit. Natrénovala si komunikaci v řeči země, kam se chystáš. Přesně víš, co od té cesty očekáváš nebo ti naopak připadá jako taková samozřejmost se na ni vydat, protože ve vaší rodině se na tuto cestu vydávají všichni.

Jenže máš pocit, že rozhodně nemluvíš řečí kmene, kam ses vydala. Často tě přepadá pocit samoty. Chybí ti, aby tě někdo pochválil, objal, ocenil. Tolikrát jen nechápavě koukáš na to, co se mohlo ještě po…Zklamání střídá únava. Ale jsi řece na své vysněné dobrodružné výpravě, tak proč nejsi spokojená?

 

Nepřipomíná ti ta cesta něco? Dobrodružství jménem manželství, mateřství, podnikání?

Co všechno se pokazilo?  

Třeba nemáš nastavené hranice „svého státu“ tak, aby tě prolínaní s jinými nepokládalo únavou. 

Třeba tě nějaký zlý šotek do cizí země nechce ani pustit. 

Třeba nevěříš tomu, že by sis zasloužila být hodnotnou bytostí v té nové zemi.

Třeba jsi součástí nějaké rodové kletby, které ti nedovolí být na cizím území šťastná.

Třeba je řeč „jejich kmene“ úplně jiná a stačilo by jen změnit nuance jazyka.

Třeba si myslíš, že musíš pomáhat všem členům nového státu bezmezně, na úkor sebe a to je sakra dřina.

Třeba je vytoužená země absolutně toxická, s psychopatickým vládcem a ty sis toho nevšimla, protože chceš být součástí této země tolik, že to nevidíš?

Kořenová příčina tvé nepohody si zaslouží být odhalena.

STAČÍ ZAČÍT VĚCI ŘEŠIT ZEVNITŘ. MOJE ROLE SPOČÍVÁ S V TOM, ŽE TI POMOHU VYSTOPOVAT, KDE JE PŘEKÁŽKA A SPOLEČNĚ NASTAVÍME TVŮJ SVĚT TAK, ABYS BYLA SPOKOJENÁ A ZDRAVĚ ŽILA SE SVĚTY DRUHÝCH LIDÍ.

JAK ZAČÍNÁ KONZUTACE?


Se svým mužem jsem nešťastná, ale opustit ho nechci.

Toužím budovat svůj byznys ve větší lehkosti, ale pořád se mi to rozjíždí pomaleji, než jsem čekala.

Chci být lepší matka než byla ta moje, ale děti jsou stejně nespokojené, už jsem vyčerpaná.

Chci být krásná, štíhlá a úspěšná, ale stejně se nakonec cítím neschopná, tlustá a zanedbaná.

Pořád jím sladké, něco si kupuju, ale stejně mi furt chybí energie i pozornost.

Moje dítě je plné strachu, nevím, co s tím.

Všichni se ke mě chovají jako bych byla vzduch.

Vždycky jsem ta druhá.


JAK PROBÍHÁ KONZULTACE?


Metody – KOUČINK, THÉTAHEALING, MLP, MODERNÍ ŠAMANISMUS, KONSTELACE.

Obvyklý čas je 1-1,5 hodiny jedna konzultace. Maximum je 3 hodiny v kuse.

1hodina je 1500Kč.

Pracujeme on-line (Zoom, Messenger, WU)  i off-line ve Starém Plzenci u Plzně.

Vždy jedeme cestu hledání příčiny, čištění a kotvení nového vzorce pro mysl.


JAK KONZULTACE ČASTO KONČÍ?

Při terapii je pro mě důležitý bezpečný prostor a důvěra k tomu, kdo mě jí bude provázet.
U Bedřišky jsem cítila, že pro mě bude tou pravou průvodkyní. Zaujalo mě, že při řešení problémů propojuje moderní i tradiční techniky psychologie a šamanismu.

Její vhledy jsou autentické a vždy mi odhalí něco, co nevidím a nebo si s tím nevím rady a pak jako mávnutím kouzelného proutku mi pomůže najít příčinu a problém vyčistit a zpracovat.

Pokud jste se v životě ocitli na křižovatce nebo ve slepé uličce, Bedřiška vám pomůže najít tu správnou cestu.
Marcela Samková
obchodní referentka
Jsem moc spokojená s Bedřiškou a její prací. Díky Bedřiščiným konzultacím se mi podařilo vyřešit nejedno téma, kde jsem se cítila zaseknutá.

Bedřiška svým milým, intuitivním a vnímavým přístupem dokáže nahlédnout situaci a vztahy z více stran, dostala mě vždy k jádru věci a skvěle mi pomohla odložit to nepotřebné a vydat se na cestu k osobnímu a profesnímu růstu.
Na Bedřišce si velmi vážím jejího laskavého přístupu, dovednost vidět a nacítit skutečnou podstatu problému a její schopnost mě podpořit v jeho vyřešení.

Bedřišku moc doporučuji.


Sandra Woiwode
terapeutka vysoké citlivosti
Jít s Bedřišce bylo skvělé rozhodnutí. Nikdy jsem nezažila koučink spojený s konstelacemi a když vytáhla kyvadlo, sedla jsem na zadek.
Bedřiška působí velmi jemně, je to ovšem neuvěřitelně energická a moudrá žena. Sezení s ní podstupuji celkem pravidelně.
A proč? Líbí se mi, že se opečuji příjemným způsobem k tomu toho spoustu vyřeším a posunu. Že si nemusím vědět rady s každým problémem. Že mi někdo naslouchá, že "zakopaný pes" může být úplně někde jinde, než si myslím a že řešení je okamžité. Prostě hned na sezení. Ne, až změním své nastavení, ne, až "si k tomu dojdu", prostě "ne, až"... Mám ráda pragmatično (to je ten koučink) a mám ráda magično (to jsou ty konstelace) a v Bedřišce se to vše spojilo a kvete jí to pod rukama.
Varování: sezení u Bedřišky jsou silně návyková :)))
Věra Svoboda Kučerová
Pruvodkyně multipotencialitou
Terapie s Bedřiškou byla WOW 🙂 Nečekala jsem takovou hloubku. Myslela jsem si, že jdu na koučink, ale byla to kvalitní hlubinná terapie, při které jsme pracovaly s mojí Duší, s emocemi v prenatálním stavu, v dětství...

Nacházely jsme bloky a měnily je. Bedřiška objevila moje hodně hluboké a skryté příčiny. Přesně se do mě nacítila a vnímala víc, než já. Dávalo mi to pocit bezpečného vedení. Když jsem já neuměla něco rozpoznat, ona mi pomohla a navedla mě, co dělat a jak vnímat. Umí konstelace, takže zjistí i pocity, které vnímal tehdy kdysi ten druhý.

Za mě - stoprocentně doporučuji.
Hana Machů
Virtuální asistentka
Při práci s Bedřiškou je pro mne důležitý bezpečný prostor a vzájemná chemie, intuitivní pocit, že je pro mě tím pravým člověkem, který mi pomůže pohnout s mým tématem.
Pracuje zajímavou směsicí koučinku, šamanismu, psychologie, pro mne je lákavé propojení tradičních i moderních přístupů.
Bedřišky vhledy jsou autentické a často otevřou pohled, který ze svého úhlu naprosto přehlížím nebo nechci vidět.

Velmi povzbudivé je pak pozorovat změnu v realitě.

Martina Lindová
Manažerka, koučka
Bedřišku jsem poznala jako osobního kouče v době, kdy jsem nastupovala do pozice ředitelky školy. Její odborné a empatické vedení mě pomohlo se v nové roli rychleji adaptovat.
Při setkání s ní oceňuji, že umí vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém si mohu projít své myšlenky, uspořádat si své plány a nápady. Její koučovací metody mě inspirují, a proto se na čas strávený s ní vždy velmi těším.
Setkání s profesionálním koučem v pravý čas je neocenitelné a já jsem ráda, že jsem měla možnost ho s Bedřiškou objevit a využít.

V její osobě jsem nezískala jen osobní koučku, ale také přítelkyni.
Věra Šimečková
ředitelka MŠ a ZŠ
Ráda pracuji s Bedřiškou, protože dokáže pojmenovat podstatu problému, která mi v běžném životě a pod tíhou různých programů může uniknout. Pomocí otázek mě dovede k řešení, která by mě samotnou nenapadla, ale přesto jsou se mnou v absolutním souladu.

Sebepoznání touto formou přináší okamžitou úlevu. Nejednou mi spadla záclona, která mi bránila dosáhnout toho, co jsem potřebovala. Na konzultaci jsem si nastavila pomocnou kotvu, která mi pomáhá následně v běžném životě.
Hana Mádlová
konstelářka, lektorka
S Bedřiškou se mi pracovalo výborně. V mých nejtěžších chvílích byla možnou oporou na telefonu. Potřebovala jsem nakopnout, roztlačit.

Čistila jsem s její pomocí staré rány a inspirovala se. Má velkou trpělivost a dar vnímat více souvislostí.
Přeji si, aby byla inspirací a pomocnou lodí ještě pro mnoho lidí, kteří ztratili směr na své cestě..


Karolína Klimešová
akademická malířka
Bedřišku velice doporučuji, sezení s ní bylo pro mě příjemně neobvyklé. Šlo hodně do hloubky, bylo hojivé, jemné, ale zároveň intenzivní.

Pomohlo mi pochopit nejen jednu konkrétní situaci, se kterou jsem k Bedřišce přišla, ale také jsem uviděla příčinu jiných mých problémů.Děkuji za léčení a vyslání na cestu. Děkuji Bedřišce za její opravdovost ❤
Ája Kykal Csöszová
web designérka, jogínka

KDO VÁS KONZULTACÍ PROVEDE

Původním vzděláním učitelka psychologie. Dnes koučka a terapeutka s přesahem do moderního šamanismu. 

Ve 20 letech vedla mladé studenty středních škol k sociálně psychologickému sebepoznání. Okolo 30 let koučovala ředitele škol, kdy její hlavní vizí bylo vnést do škol důraz na vnitřní motivaci.

Ve 40 letech provádí ženy i muže k hledání své sebehodnoty, vnitřní síly a samozřejmě opět i vnitřní motivace.

Jako podnikatelka a koučka provádí další podnikatelky v jejich byznys cestě, protože tahle cesta není vždy jednoduchá a mnoha lidem se otevírají staré rány spojení s výchovou, školou, porody a jinými vztahy.

Za nejdůležitější témata u nás všech (včetně sebe) považuje růst duše a sladění ženského a mužského principu v nás.