JAK SE ZBAVIT TOXICKÉ ENERGIE JEDNOU PRO VŽDY 

PŘIJĎ NA INDIVIDUÁNÍ ONLINE SETKÁNÍ

„Uvolni se a vytvoř si naplno život, který si zasloužíš“

„Zklidni svou mysl a uvolni se od stresu, emocí a starých programů s mou jedinečnou technikou, která ti pomůže vytvořit si plnohodnotný a šťastný život, jaký ráda žiješ.“

MOJE METODA JE JEDNODUCHÁ, ALE ÚČINNÁ, A ODLIŠUJE SE OD OSTATNÍCH TÍM, ŽE JDE O KOMBINACI MENTÁLNÍ, ENERGETICKÉ A DUŠEVNÍ DETOXIKACE.

JEMNĚ SE DOSTAŠ AŽ NA SAMÉ JÁDRO SVÝCH STAROSTÍ. INDENTIFIKUJEŠ O CO JDE A NAUČÍŠ SE SVOU NOVOU SÍLU UPLATNIT V ŽIVOTĚ, PRÁCI A VE VZTAZÍCH.

 

Objev, jak zpochybnit svá vlastní přesvědčení a stát se VYLADĚNOU ŽENOU.

Představ si, že si odjela na vytouženou cestu do zahraničí, kde máš strávit mnoho času a ono se nějak všechno kazí. Plánovala si to mnoho let, podle svých nejlepších představ, znalostí o krajině, lidech. Studovala si. Naučila si se za svůj život toho tolik, abys mohla tuhle dobrodružnou výpravu podstoupit. Natrénovala si komunikaci v řeči země, kam se chystáš. Přesně víš, co od té cesty očekáváš nebo ti naopak připadá jako taková samozřejmost se na ni vydat, protože ve vaší rodině se na tuto cestu vydávají všichni.

Jenže máš pocit, že rozhodně nemluvíš řečí kmene, kam ses vydala. Často tě přepadá pocit samoty. Chybí ti, aby tě někdo pochválil, objal, ocenil. Tolikrát jen nechápavě koukáš na to, co se mohlo ještě po…Zklamání střídá únava. Ale jsi přece na své vysněné dobrodružné výpravě, tak proč nejsi spokojená?

Nepřipomíná ti ta cesta něco? 

Dobrodružství jménem manželství, mateřství, podnikání?

POKUD MÁŠ TYHLE POCITY, JSI TU SPRÁVNĚ

1. Cítila jsi se někdy, jako bys byla uvězněná v každodenní rutině, zatímco svět kolem tebe běží neúprosně dál? 

2. Mnohokrát jsi se snažila prosadit a uspět, ale vždycky jsi narazila na zdánlivě nezdolatelné překážky a selhání? 

3. Zoufale se snažíš najít smysluplnost, ale každý pokus ti připadá zbytečný a neúspěšný

4. Cítíš, že jsi věčný outsider, který se nikdy nemůže skutečně zapojit a být součástí něčeho většího? 

5. Zklamání a neúspěchy tě už tak unavily, že se ti nechce ani pokoušet se něco změnit? 

6. Někdy máš pocit, že děláš všechno špatně a že nikdy nebudeš mít šanci na úspěch

7. Připadá ti, že ti nikdo nevěří a že ti vždycky budou klást překážky do cesty? 

8. Hledáš někoho, kdo ti porozumí a kdo bude mít trpělivost tě slyšet a podpořit tě? 

Nejsi sama mnoho žen se potýká se stejnými problémy a výzvami jako ty.

Dokud se nenaučíš změnit své programy, nikdy nezměníš svůj život.

Právě teď v tvojí mysli víří přesvědčení, která jsi pochytala v nějakém tobě neznámém čase a místě – která vytváří tvoji identitu a vnímání světa.

Právě teď tvoje emoce, které sis uložila do svého systému, ovlivňují tvoje reakce. Budeš se bát nebo smát?

Máš programy o dokonalém vztahu, o tom jak vydělat peníze, o tom jak vypadá štěstí, o tom co je zdravé a co ne.

A co je horší máš miliony přesvědčení o tom jaká jsi, jaká bys měla být a jaký by měly být ostatní.

Víš, co děláš? Jsi si jistá?

I když dokážeš vycítit, že tvé přesvědčení ti moc dobrého nepřináší, téměř nikdy nevíš, odkud se bere.

Do sedmi let jsme jako houby. Celé naše rody ovlivňují, jak se k nám chovají naši rodiče a co nám předávají.

Bez emocionální rovnováhy toho moc nedosáhneš, a protože ve svém životě žiješ, to co si myslíš. Je opravdu užitečný tu rovnováhu najít.

Jsou přesvědčení, které jsi na sebe nabalila skutečně pravdivá?

Pamatuješ na tichou poštu, jak se v hloučku dětí ztratí jedno slovo a teď jak je to s pravdou, která se v rodině předává po mnoha generací?

S emocí, kterou si pamatuješ mnoho let, ale nevíš, jak to vnímal a prožíval ten druhý.

Kořenová příčina tvé nepohody si zaslouží být odhalena.

 Už je čas ušetřit čas a trápení se v uvíznutí starých programů. 

Ideální je zaměřit se na vztah máma, táta, sourozenci, vztah k sebehodnotě, hojnosti, mužské a ženské energii, nastavit ochranné hranice… 

Dlouhodobá spolupráce je pecka, co si budeme povídat.

Smyslem rozvoje není být pořád v pohodě za každou cenu. To není možné.

Jde o to rozvinout si svoje schopnosti změnit starý balast. – ODHALIT, ZPOCHYBNIT A ZMĚNIT.

Je to jako naučit se nosit nové oblečení, které víc podtrhuje tebe a cítit se v něm skvěle.

I ty můžeš mít nové programy, přesvědčení, emoce, které jsou moudřejší, laskavější k tobě, s větší hloubkou a komplexností.

STAČÍ ZAČÍT VĚCI ŘEŠIT ZEVNITŘ.

MOJE ROLE SPOČÍVÁ S V TOM, ŽE TI POMOHU VYSTOPOVAT, KDE JE PŘEKÁŽKA A SPOLEČNĚ NASTAVÍME TVŮJ SVĚT TAK, ABYS BYLA SPOKOJENÁ A ZDRAVĚ ŽILA SE SVĚTY DRUHÝCH LIDÍ.

JAK OBVYKLE ZAČÍNÁ KONZUTACE?


Se svým mužem jsem nešťastná, ale opustit ho nechci.

Toužím budovat svůj byznys ve větší lehkosti, ale pořád se mi to rozjíždí pomaleji, než jsem čekala.

Chci být lepší matka než byla ta moje, ale děti jsou stejně nespokojené, už jsem vyčerpaná.

Chci být krásná, štíhlá a úspěšná, ale stejně se nakonec cítím neschopná, tlustá a zanedbaná.

Pořád jím sladké, něco si kupuju, ale stejně mi furt chybí energie i pozornost.

Moje dítě je plné strachu, nevím, co s tím.

Všichni se ke mě chovají jako bych byla vzduch.

Vždycky jsem ta druhá.


JAK PROBÍHÁ KONZULTACE?

Metody v kombinaci na míru – KOUČINK, THÉTAHEALING, NLP, MODERNÍ ŠAMANISMUS, KONSTELACE.

Obvyklý čas je 1-2 hodiny jedna konzultace. Maximum je 3 hodiny v kuse.

1hodina je 1500Kč.

Pracujeme on-line (Zoom, Messenger, WU)  i off-line ve Starém Plzenci u Plzně.

Vždy jedeme cestu hledání příčiny, čištění a kotvení nového vzorce pro mysl.

Změň svou mysl a energii a změníš svůj život.

JAK KONZULTACE ČASTO KONČÍ?

Bedřiška má neobyčejný dar nacítit se na situaci, kterou je potřeba vyřešit. Její energie plná klidu je sama o sobě léčivá, její vhledy jsou jemné, servírované s láskou a pochopením – a přitom jasné a účinné. Spolupráci s Bedřiškou s radostí doporučuji každému, kdo potřebuje získat nadhled a podívat se na příčinu situací, se kterými si neví rady. Já jsem se na ni obrátila kvůli opakujícím se zdravotním problémům dcery a Bedřiška mi pomohla odhalit, jak se dcera cítí a jak jí můžeme pomoci.
Jít s Bedřišce bylo skvělé rozhodnutí. Nikdy jsem nezažila koučink spojený s konstelacemi a když vytáhla kyvadlo, sedla jsem na zadek :)))) Bedřiška působí velmi jemně, je to ovšem neuvěřitelně energická a moudrá žena. Sezení s ní podstupuji celkem pravidelně. A proč? Líbí se mi, že se opečuji příjemným způsobem k tomu toho spoustu vyřeším a posunu. Že si nemusím vědět rady s každým problémem. Že mi někdo naslouchá, že "zakopaný pes" může být úplně někde jinde, než si myslím a že řešení je okamžité. Prostě hned na sezení. Ne, až změním své nastavení, ne, až "si k tomu dojdu", prostě "ne, až"... Mám ráda pragmatično (to je ten koučink) a mám ráda magično (to jsou ty konstelace) a v Bedřišce se to vše spojilo a kvete jí to pod rukama.
Při terapii je pro mě důležitý bezpečný prostor a důvěra k tomu, kdo mě jí bude provázet.
U Bedřišky jsem cítila, že pro mě bude tou pravou průvodkyní. Zaujalo mě, že při řešení problémů propojuje moderní i tradiční techniky psychologie a šamanismu.

Její vhledy jsou autentické a vždy mi odhalí něco, co nevidím a nebo si s tím nevím rady a pak jako mávnutím kouzelného proutku mi pomůže najít příčinu a problém vyčistit a zpracovat.

Pokud jste se v životě ocitli na křižovatce nebo ve slepé uličce, Bedřiška vám pomůže najít tu správnou cestu.
Jsem moc spokojená s Bedřiškou a její prací. Díky Bedřiščiným konzultacím se mi podařilo vyřešit nejedno téma, kde jsem se cítila zaseknutá.

Bedřiška svým milým, intuitivním a vnímavým přístupem dokáže nahlédnout situaci a vztahy z více stran, dostala mě vždy k jádru věci a skvěle mi pomohla odložit to nepotřebné a vydat se na cestu k osobnímu a profesnímu růstu.
Na Bedřišce si velmi vážím jejího laskavého přístupu, dovednost vidět a nacítit skutečnou podstatu problému a její schopnost mě podpořit v jeho vyřešení.

Bedřišku moc doporučuji.


Terapie s Bedřiškou byla WOW 🙂 Nečekala jsem takovou hloubku. Myslela jsem si, že jdu na koučink, ale byla to kvalitní hlubinná terapie, při které jsme pracovaly s mojí Duší, s emocemi v prenatálním stavu, v dětství...

Nacházely jsme bloky a měnily je. Bedřiška objevila moje hodně hluboké a skryté příčiny. Přesně se do mě nacítila a vnímala víc, než já. Dávalo mi to pocit bezpečného vedení. Když jsem já neuměla něco rozpoznat, ona mi pomohla a navedla mě, co dělat a jak vnímat. Umí konstelace, takže zjistí i pocity, které vnímal tehdy kdysi ten druhý.

Za mě - stoprocentně doporučuji.
Bedřišku jsem poznala jako osobního kouče v době, kdy jsem nastupovala do pozice ředitelky školy. Její odborné a empatické vedení mě pomohlo se v nové roli rychleji adaptovat.
Při setkání s ní oceňuji, že umí vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém si mohu projít své myšlenky, uspořádat si své plány a nápady. Její koučovací metody mě inspirují, a proto se na čas strávený s ní vždy velmi těším.
Setkání s profesionálním koučem v pravý čas je neocenitelné a já jsem ráda, že jsem měla možnost ho s Bedřiškou objevit a využít.

V její osobě jsem nezískala jen osobní koučku, ale také přítelkyni.
"Bedřišku jsem oslovila z důvodu bloků, které mi bránily v úspěšném podnikání. Díky ní jsem během 3 sezení vyřešila: negativní vztah k penězům, přesvědčení, že nejsem dost dobrá, obavu, že co dělám, je příliš drahé. Kromě nakopnutí podnikání, došlo k pozitivním změnám i v osobním životě. Cítím se jako nový svobodnější člověk a často přijímám vstřícné reakce okolí. Reálné výsledky se dostavily okamžitě. Přestože jsme s Bedřiškou řešily dávná traumata, křivdy a bebíčka, konzultace byly vždy příjemné, uvolněné a zábavné. Bedriško, jsi geniální, děkuju❤️" Ještě jednou díky a přeju ti krásný týden.
Když jsem psala Bedřišce, byla jsem v nemocnici po plicní embolii a řešila, jak pomoct ne sobě, ale někomu hodně blízkému. Jsem nehysterický typ a opravdu beru věci, tak jak přijdou a pozitivum najdu naprosto na všem a všude a prostě jsem otravně happy. Bedřišku, ale embolka zarazila a místo oné bytosti si domluvila na schůzku mě. No když jsme skládaly střípky z historie mé rodové linie, vydalo by to na knihu. Po téměř 2 hodinách Bedřiška objevila něco, o čem vím, že se stalo strašně dávno, kdy já ještě nebyla na světě, ale přesto tohle ovlivnilo celý můj život. Nečekané zjištění, které blokovalo moje dýchání a roky způsobovalo bolest a brnění v mých rukou. Je to pryč. První týden jsem byla neskutečně unavená a moje ruce jakoby hořely. Zvláštní. Dnes jsou to tři týdny a já jsem moc ráda, že jsem k Bedřišce přijela. Změnilo mě to. Pochopila jsem, odpustila sobě a pustila, co nebylo nikdy moje. Děkuju a přijdu zas na čaj s cukrem.
Terapií s Bedřiškou jsem doslova proplula. Bylo to příjemné, cítila jsem silné napojení a zvládly jsme toho neskutečně moc.
Vlastně jsme projely skoro všechny oblasti života - podnikání, rodinu, dům, který rekonstruujeme, peníze - protože ono to taky všechno souvisí. Líbilo se mi, že Bedřiška využívá konstelace a velmi rychle jí přichází informace, takže se všechny nejdřív poskládaly dohromady a potom se zase všechny pěkně vyčistily a odblokovaly. A vlastně tím, že jsme našly společného jmenovatele “problémů” se odblokovala spousta cest.
Pokud cítíte, že vás to k Bedřišce táhne, tak se objednejte a neřešte, že možná zrovna přesně nevíte, na čem chcete pracovat - ono se to ukáže, jakmile se spojíte.
Bedřišku velice doporučuji, sezení s ní bylo pro mě příjemně neobvyklé. Šlo hodně do hloubky, bylo hojivé, jemné, ale zároveň intenzivní.

Pomohlo mi pochopit nejen jednu konkrétní situaci, se kterou jsem k Bedřišce přišla, ale také jsem uviděla příčinu jiných mých problémů.Děkuji za léčení a vyslání na cestu. Děkuji Bedřišce za její opravdovost ❤

KDO VÁS KONZULTACÍ PROVEDE

Bedřiška Žufanová

Původním vzděláním jsem učitelka psychologie. Dneska jsem koučka, moderní šamanka a NLP master

Ve 20 letech jsem vedla mladé studenty středních škol k sociálně psychologickému sebepoznání. Okolo 30 let koučovala ředitele škol, kdy mou hlavní vizí bylo vnést do škol fokus na vnitřní motivaci dětí, učitelů i vedení.

Ve 40 letech provádím ženy i muže k hledání své sebehodnoty, vnitřní síly a samozřejmě opět i vnitřní motivace. Sleduj program Zbav svou duši jedů a Chci změnu hned.

Jako podnikatelka a koučka provádím další podnikatelky v jejich byznys cestě, protože tahle cesta není vždy jednoduchá a mnoha lidem se otevírají staré rány spojené s výchovou, školou, porody a jinými vztahy. Sleduj projekt NON TOXIC BYZNYS a Podnikej a žij.

Za nejdůležitější témata u nás všech (včetně sebe) považuje růst duše a sladění ženského a mužského principu v nás.

 

Tvoje kontakty jsou u mě v bezpečí – GPDR.