Tančím, tvořím a provádím vnitřními světy. Stačí jen kousek odvahy a TY.   Svoboda, radost a růst, a pak nemusíš zažívat půst.

 

Jsem Bedřiška Žufanová a už od roku 2013 provázím ženy a muže jejich růstem. Věnuji se transformaci pomoci životního koučinku, Thétahealingu, NLP, TSI a moderního šamanismu.

 
Moje fascinace a profesní záměr jsou založeny na hodnotách svobody sebehodnoty. Být sama sebou, být sám sebou jsou odkazy všech mých projektů – ať už jde o podporu ženské síly, vyladění vztahů nebo podporu online podnikatelek. Vnímám sílu spojení mysli, srdce a duše.
 
Zastávám a žiji cestu, že „TO NEJDE“ neexistuje a každé mentální a duševní zabrždění se dá uvolnit. Nicméně cílem života je radost nikoliv neustálé čištění se. Rozvoj je, jako když si myjeme ruce, potřebujeme občas spláchnout špínu, ne se sedřít z kůže.
 
Moje práce ovšem není náhradou psychiatrické péče. 
 
 

MOJE PROFESNÍ CESTA

Na poli osobního růstu nejsem žádný nováček:

 

2005 jsem dostudovala jsem magisterský obor v učitelské psychologii a moje cesta mě zavedla k práci s řediteli základních škol a projektu Koučování ředitelů škol pro Plzeňský kraj.

2012 jsem absolvovala jsem certifikovaný výcvik koučůLife Coaching, kdy mám odkoučováno více než 700 hodin.

2013 jsem absolvovala jsem profesní  výcvik metody NLP, až po úroveň Master. Neurolingvistického programování u Kristiny Klimszové.
 
2014 jsem podstoupila výcvik Thétahealing terapie pod záštitou Věry Štěpánkové.
 
2016 jsem se učila na kurzu Tělové svalové informace TSI u Petra Pučelíka.

2018 jsem absolvovala kurz Základů šamanismu z Institutu Michaela Harnera z Rakouska
 
2022 první kurz u antropologa Dr. Alberta Villolda Uzdravení temné stánky a zasvěcení šamanů kmene Q’ero do moderního šamanismu v Praze.

2023 kurz Dr. Alberta Villolda – Kola Světla.

 

2023 kurz Dr. Maté Gabora – Moudrost traumatu.

 

Od ledna 2024 začnu výcvik Energetické medicíny u Alberta Villolda.

 

CO UŽ JSEM VYTVOŘILA?

 
Na VŠ jsem vedla středoškoláky sociálně psychologickými kurzy, kdy jsme je vedly k poznání sebe sama a kamarádů a pomáhali upevňovat vztahy ve třídě.
 
Pracovala jsem jako referentka Krajského úřadu pro Plzeňský kraj, kde jsem měla na starosti základní školy v PK. Kde nejzajímavější  bylo být součástí poroty výběrových řízení na posty ředitele škol.
 
Byla jsem spoluautorkou projektu Koučování ředitelů škol. Kde jsme učili ředitele vést zaměstnance koučujícím přístupem a zároveň jsme je individuálně koučovali.
 
Koučovala jsem mladé kadety pro Kreuziger Cykling Academy.
 
Vytvořila jsem projekt Být sama sebou, kde jsem  lektorovala, koučovala  a vedla odbloky pro desítky žen, které se odpojily na cestě životem od své sebehodnoty.
 
Vytvořila jsem několik kongresů pro stovky žen na témata osobního rozvoje.
 
Stále spolupracuji s Věrou Svoboda Kučerovou v projektu Podnikej a žij, kde pečujeme o online podnikatelky, tak aby revidovaly své podnikání na úspěšné.
 

CO JSEM ZAŽILA

 
Prošla jsem si různými životními radostmi i starostmi od zraněné citlivé holky, která ve škole omdlévala, přes úřednici na Krajském úřadě, která má na starosti základní školy, možná důležitá pozice, ale prázdná. Až po vím, co chci dělat. Stavění se do své síly a tvůrčí energie. A samozřejmě důležitým bodem v mém životě byla nová role mateřství. 
 

Být manželkou, matkou a podnikatelkou s nadsázkou říkám je ten nejlepší osobnostní výcvik, který můžeme potkat.

Svou cestu k sobě, síle, sebehodnotě jdu dlouho. Všechny techniky a metody, které používám, zkouším i sama na sobě. Razím cestu jemnou, hlubokou i plnou humoru.

 
Mám muže Martina, syna Matěje a dceru Emu. 

JAKÁ JE MOJE VIZE


Ráda bych ve své práci podpořila české ženy i muže ve vnitřním klidu a sebehodnotě. Abychom mohli prožívat radost, byli tvůrci našich životů, nikoliv oběti. 

Navýšení vibrací z vědomí strachu, hněvu, apatie do odvahy,  dravého rozumu a lásky u každého jednotlivce může mít příjemný vliv na celý kolektiv.

SPOLUPRACUJI

 
 

Věra Svoboda Kučerová, mentorka podnikajících žen Společně tvoříme projekt Refresh byznysu. Konzultace a kurzy pro podnikatelky. – svobodakucerova.cz

Hana Mádlová, lektorka svobodného spontánního tance, konstelářka, působící hlavně v Klatovech, ale i v Plzni  – spontannitanec.eu

KDO MĚ INSPIRUJE?

Alberto Villoldo, Ph.D.

David R. Hawkins. M.D., Ph.D.

Bruce Lipton

Dr. Joe Dispenza

C. G. Jung 

Maté Gabor

Stanislav Grof

Thomas Gordon

Marilyn Atkinson

Gregg Bradon

Bert Hellinger

…a další.