Tančím, tvořím a provádím vnitřními světy.
Stačí jen kousek odvahy a TY.
 
Svoboda, radost a růst,
a pak nemusíš zažívat půst.
 
Jsem Bedřiška Žufanová a už od roku 2013 provázím ženy a muže jejich růstem. Věnuji se transformaci pomoci životního koučinku, Thétahealingu, NLP, TSI a moderního šamanismu.
 
Moje fascinace a profesní záměr jsou založeny na hodnotách svobody sebehodnoty. Být sama sebou, být sám sebou jsou odkazy všech mých projektů – ať už jde o podporu ženské síly, vyladění vztahů nebo podporu online podnikatelek. Vnímám sílu spojení mysli, srdce a duše.
 
Zastávám a žiji cestu, že „TO NEJDE“ neexistuje a každé mentální a duševní zabrždění se dá uvolnit. Nicméně cílem života je radost nikoliv neustálé čištění se. Rozvoj je, jako když si myjeme ruce, potřebujeme občas spláchnout špínu, ne se sedřít z kůže.
 
 

MOJE PROFESNÍ CESTA

Vystudovala jsem magisterský obor v učitelské psychologii a moje cesta mě zavedla k práci s řediteli základních škol a projektu Koučování ředitelů škol pro Plzeňský kraj.

Absolvovala jsem certifikovaný výcvik koučů: Life Coaching, kdy mám odkoučováno více než 500 hodin.

Absolvovala jsem profesní  výcvik metody NLP, až po úroveň Master. Neurolingvistického programování u Kristiny Klimszové.
 
Výcvik Thétahealing terapie pod záštitou Věry Štěpánkové.
 
Kurz Tělové svalové informace TSI u Petra Pučelíka.
 
První výcvik u Aleberta Villolda Uzdravení temné stánky a zasvěcení šamanů kmene Q’ero do moderního šamanismu.

CO UŽ JSEM VYTVOŘILA?

 
Na VŠ jsem vedla středoškoláky sociálně psychologickými kurzy, kdy jsme je vedly k poznání sebe sama a kamarádů a pomáhali upevňovat vztahy ve třídě.
 
Pracovala jsem jako referentka Krajského úřadu pro Plzeňský kraj, kde jsem měla na starosti základní školy v PK. Kde nejzajímavější  bylo být součástí poroty výběrových řízení na posty ředitele škol.
 
Byla jsem spoluautorkou projektu Koučování ředitelů škol. Kde jsme učili ředitele vést zaměstnance koučujícím přístupem a zároveň jsme je individuálně koučovali.
 
Koučovala jsem mladé kadety pro Kreuziger Cykling Academy.
 
Vytvořila jsem projekt Být sama sebou, kde jsem  lektorovala, koučovala  a vedla odbloky pro desítky žen, které se odpojily na cestě životem od své sebehodnoty.
 
Vytvořila jsem několik kongresů pro stovky žen na témata osobního rozvoje.
 
Stále spolupracuji s Věrou Svoboda Kučerovou v projektu Podnikej a žij, kde pečujeme o online podnikatelky, tak aby revidovaly své podnikání na úspěšné.
 

CO JSEM ZAŽILA

 
Prošla jsem si různými životními radostmi i starostmi od zraněné citlivé holky, která ve škole omdlévala, přes úřednici na Krajském úřadě, která má na starosti základní školy, možná důležitá pozice, ale prázdná. Až po vím, co chci dělat. Stavění se do své síly a tvůrčí energie. A samozřejmě důležitým bodem v mém životě byla nová role mateřství. 
 

Být manželkou, matkou a podnikatelkou s nadsázkou říkám je ten nejlepší osobnostní výcvik, který můžeme potkat.

Svou cestu k sobě, síle, sebehodnotě jdu dlouho. Všechny techniky a metody, které používám, zkouším i sama na sobě. Razím cestu jemnou, hlubokou i plnou humoru.

 
Mám muže Martina, syna Matěje a dceru Emu. 

JAKÁ JE MOJE VIZE


Ráda bych ve své práci podpořila české ženy i muže ve vnitřním klidu a sebehodnotě. Abychom mohli prožívat radost, byli tvůrci našich životů, nikoliv oběti. 

Navýšení vibrací z vědomí strachu, hněvu, apatie do odvahy,  dravého rozumu a lásky u každého jednotlivce může mít příjemný vliv na celý kolektiv.

SPOLUPRACUJI

 
 

Věra Svoboda Kučerová, mentorka podnikajících žen Společně tvoříme projekt Podnikej a žij. Konzultace a kurzy pro podnikatelky. – svobodakucerova.cz

Hana Mádlová, lektorka svobodného spontánního tance, konstelářka, působící hlavně v Klatovech, ale i v Plzni 

– spontannitanec.eu

Nepolíbenky, skupina pro pro podnikající ženy čítající cca 3000 žen,  najdete ji zde.

KDO MĚ INSPIRUJE?

Alberto Villoldo, Ph.D.

David R. Hawkins. M.D., Ph.D.

Bruce Lipton

Dr. Joe Dispenza

C. G. Jung 

Stanislav Grof

Thomas Gordon

Marilyn Atkinson

Gregg Bradon

Bert Hellinger…a další.