Tančím, tvořím a provádím vnitřními světy.
Stačí jen kousek odvahy a TY.
 
Svoboda, radost a růst,
a pak nemusíš zažívat půst.
 
 
 Jsem Bedřiška Žufanová a už od roku 2013 provázím ženy a muže jejich růstem. Věnuji se transformaci pomoci koučinku, Thétahealingu, NLP, TSI a šamanských technik.
 
Moje fascinace a profesní záměr jsou založeny na hodnotách svobody sebehodnoty. Být sama sebou, být sám sebou jsou odkazy všech mých projektů – ať už jde o podporu ženské síly, vyladění vztahů nebo podporu online podnikatelek. Vnímám sílu spojení mysli, srdce a duše.
 
Zastávám a žiji cestu, že „TO NEJDE“ neexistuje a každé mentální a duševní zabrždění se dá uvolnit. Nicméně cílem života je radost nikoliv neustálé čištění se. Rozvoj je, jako když si myjeme ruce, potřebujeme občas spláchnout špínu, ne se sedřít z kůže.
 
 

CO UŽ JSEM DĚLALA?

 
Na VŠ jsem vedla středoškoláky sociálně psychologickými kurzy, kdy jsme je vedly k poznání sebe sama a kamarádů a pomáhali upevňovat vztahy ve třídě.
 
Pracovala jsem jako referentka Krajského úřadu pro Plzeňský kraj, kde jsem měla na starosti základní školy v PK. Kde nejzajímavější  bylo být součástí poroty výběrových řízení na posty ředitele škol.
 
S kolegou Lukášem Vlčkem, dneska ředitelem Krajského centra vzdělávání (KCVJŠ) ,jsme vytvořili projekt Koučování ředitelů škol. Kde jsme učili ředitele vést zaměstnance koučujícím přístupem a zároveň jsme je individuálně koučovali.
 
Koučovala jsem mladé kadety pro Kreuziger Cykling Academy.
 
Vytvořila jsem projekt Být sama sebou, kde lektoruji, koučuji a vedu odbloky pro desítky žen, které se odpojily na cestě životem od své sebehodnoty.
 
Vytvořila jsem několik kongresů pro stovky žen a témata osobního rozvoje.
 
Spolupracuji s Věrou Svoboda Kučerovou v projektu Podnikej a žij, kde pečujeme o online podnikatelky, tak aby revidovaly své podnikání na úspěšné.
 
Spolupracuji s organizací Buď Zdráv, pro které vedu workshopy a přednášky.
 
 

CO JSEM ZAŽILA

 
Prošla jsem si různými životními radostmi i starostmi od zraněné citlivé holky, která ve škole omdlévala, přes úřednici na Krajském úřadě, která má na starosti základní školy, možná důležitá pozice, ale prázdná. Až po vím, co chci dělat. Stavění se do své síly a tvůrčí energie. A samozřejmě důležitým bodem v mém životě byla nová role mateřství. 
 

Být manželkou, matkou a podnikatelkou s nadsázkou říkám je ten nejlepší osobnostní výcvik, který můžeme potkat.

Svou cestu k sobě, síle, sebehodnotě jdu dlouho. Všechny techniky a metody, které používám, zkouším i sama na sobě. Razím cestu jemnou, hlubokou i plnou humoru.

 
Mám muže Martina, syna Matěje a dceru Emu. 

JAKÁ JE MOJE VIZE


Ráda bych ve své práci podpořila české ženy i muže ve vnitřním klidu a sebehodnotě. Abychom mohli prožívat radost, byli tvůrci našich životů, nikoliv oběti. 

Navýšení vibrací z vědomí strachu, hněvu, apatie do odvahy,  dravého rozumu a lásky u každého jednotlivce může mít příjemný vliv na celý kolektiv.

SPOLUPRACUJI

 
 

Věra Svoboda Kučerová, mentorka podnikajících žen Společně tvoříme projekt Podnikej a žij. Konzultace a kurzy pro podnikatelky. – svobodakucerova.cz

Hana Mádlová, lektorka svobodného spontánního tance, konstelářka, působící hlavně v Klatovech, ale i v Plzni 

– spontannitanec.eu

KDO MĚ INSPIRUJE?

Alberto Villoldo, Ph.D.
David R. Hawkins. M.D., Ph.D.
Bruce Lipton
Dr. Joe Dispenza
C. G. Jung
Stanislav Grof
Thomas Gordon
Marilyn Atkinson
Bert Hellinger
…a další.