Adventní věnec pro vědomé podnikatelky 4

Předvánoční týden a poslední svíce naznačují, že světlo už přichází. 

Dnes, 21. 12., máme slunovrat ve 22:48. Adventní svíce je nositelkou míru. A za mě mír je třeba nést v sobě, nikoliv ho žádat pro planetu jako Miss Universe. Nicméně udržet si v sobě vnitřní klid není o nátlaku na sebe, ale spíš o vůli a odvaze. 

A co nám pomůže nejvíc? Ano, to světlo, se kterým se můžeme spojit nahoru, v sobě, v ohni. Záleží na nás, kam ho vedeme. Já doporučuji všemi směry.

Udělejte si na slunovrat svůj osobní rituál, kdy v ohni spálíte, co už vám neslouží a ukázalo se, že na tom jen plýtváte energii. Pojďme se s příchodem slunce zaměřit na to funkční.

Slunovrat nám přináší celistvost. 

Čeho se chceš jednou pro vždy zbavit? 
A co cítíš, že ti nejvíc funguje? 

Mohou ti pomoci i data. Kde máte největší „proklikovost“, kde máte nejvíc reakcí lidí. A na základě čeho si lidé kupují vaše služby nebo produkty? 

Zeptejte se jich: Co tě ke mně přivedlo? S těmito informacemi pracujte v novém roce.

 

Když tuto techniku dělám já. Zdá se, že jsem se v roce 2022 stala expertkou na odvádění toxických energií. Měla jsem tu čest si to vyzkoušet sama na sobě, a když jsem v tom byla pevná (opřeno o 10 let praxe koučky a terapeutky), začali se mi objednávat lidé s tématy: 

Jsem vyčerpaný, až vyhořelý, nevím, co s tím, nevím, odkud se to bere. Už jsem vyčistila v sobě toho tolik, ale jakoby by mě pořád něco drželo za nohu. Moje dítě se bojí v pokojíčku a popisuje, že tam někdo je…

A proto v novém roce tradáá…

Otvírám novou bránu - NON TOXIC BYZNYS

Toxických energií je opravdu hodně druhů. Už jsme naučeni na non toxic produkty, ale co naše energie, myšlenky, napojení se na druhé lidi?

Objevuje se vám v hlavě, že víte. Že to všechno víte, ale nevíte, jak to dokázat, že vám něco vevnitř pořád jakoby dává zpátečku. Bude to nejspíš nějaká toxická energie

  • Ta může být uložená ve vás, jako kletba na sebe sama, kterou jsme v nějaké náročné situaci udělali. 
  • Může pocházet od nějakého vnějšího zdroje. Od negativní bytosti, kterou bychom mohli pracovně nazvat jako „energetický upír“ nebo „parazit“
  • Může se na vás napojit něco, co sice úplně neškodí, ale vy jste unavení z toho táhnout za sebou cizí energii.
  • Dost často jsou to myšlenky, smlouvy, které jsme podepsali sami se sebou, které zní něco jako: nejsi dost dobrá, nikdy jsi ještě neudělal nic pořádného.

 

Zbavit se těchto energií není úplně snadné, uzdravení temné stránky souvisí s námi. Proč to umožnujeme? Co nám taková energie přináší za informaci? Zároveň vždy doporučuji stanovit pevnou ochranu. O detailech budu psát ve svých článcích příští rok. 

 

Krásné svátky

Každé uvolnění se počítá. Zde je popis ženy, se kterou jsem pracovala jako příklad, co je všechno možné:
 
Díky.. obrovské díky patří Bedřišce. Potkaly jsme se na pražském networkingu. Zrovna jsem skvěle vyšvihla svoje představení, když mi Bedřiška sdělila, jak jsem byla skvělá a hned za tím dodala, že je jen obrovská škoda, že si ihned za nabídkou své služby postavím zeď, jako bych nechtěla, aby se na mě lidé obraceli. Divný, že? A pak mi nabídla pomoc. Můžeme se na to podívat. Přijala jsem. Kdo mě znáte, víte, jak ráda se držím rácia a logiky věcí. To, co jen trochu zavání nevědeckým „ezoteriánstvím“, je pro mě nepřípustné. A kdo mě znáte ještě o level výš, víte, s jakou jistotou se opírám při míchání bylin nebo aromaolejů o intuici (kterou si ovšem nikdy nezapomenu ověřit ve vědecké literatuře, protože linalool, benzylacetát nebo alfa-pinen je přeci jistota:-) ), jak citlivě vnímám energie, bolest druhých, což v následujícím okamžiku nějakým logickým vysvětlením popřu.
Bedřiška se na mě chvíli dívala, pak zkoumala mou minulost, a to, co vyprávěla, byl reálný příběh mého života. Pak chvíli „kouzlila“ a…(to se nedá popsat, to se prostě musí vidět).
Já tu teď jsem a chápu, co se dělo… Chápu ten strach a obavy. A přijímám to, proč jsem na tuhle zem přišla. To, co na mě volá tak, že už to nelze ignorovat, můžu vědomě uchopit do svých rukou…přijmout a používat. Děkuju Bedřiško, Denisa.

 

Přeji vám ve vašem podnikání naději a víru ve vaší vizi, lásku k vašemu projektu, který září, protože je milován a radost ze smyslu i výdělků a vnitřní klid, který to všechno zaštítí.

Bez strachů se to lépe táhne. 

Bedřiška

PS: Potkejme se v lednu na webináři, který vedu s mou kamarádkou a podnikatelskou mentorkou Věrou Svobodou Kučerovou.

VIZE a STRATEGIE NA ROK 2023 – JEDNODUŠE A JASNĚ.

Sdílet:

Další příspěvky

Neuvízla jsi v pečovatelce?

Kdyby ses dozvěděla, že jsi jen uvízla v archetypu a že ho lze udravit? Archetypy jsou báječná věc, najdete mnoho variant na toto téma. Tyto

Proč nejde všem realizovat svou vizi?

Zablokovaná schopnost propojit se se svou vizí Máme pomalu konec ledna, jedno oko otvíráme ze zimního spánku, druhé ještě ne. Už je už, začít alespoň myslet

Odebírat Newsletter