Adventní věnec pro vědomé podnikatelky 4

Předvánoční týden a poslední svíce naznačují, že světlo už přichází. 

Dnes, 21. 12., máme slunovrat ve 22:48. Adventní svíce je nositelkou míru. A za mě mír je třeba nést v sobě, nikoliv ho žádat pro planetu jako Miss Universe. Nicméně udržet si v sobě vnitřní klid není o nátlaku na sebe, ale spíš o vůli a odvaze. 

A co nám pomůže nejvíc? Ano, to světlo, se kterým se můžeme spojit nahoru, v sobě, v ohni. Záleží na nás, kam ho vedeme. Já doporučuji všemi směry.

Udělejte si na slunovrat svůj osobní rituál, kdy v ohni spálíte, co už vám neslouží a ukázalo se, že na tom jen plýtváte energii. Pojďme se s příchodem slunce zaměřit na to funkční.

Slunovrat nám přináší celistvost. 

Čeho se chceš jednou pro vždy zbavit? 
A co cítíš, že ti nejvíc funguje? 

Mohou ti pomoci i data. Kde máte největší „proklikovost“, kde máte nejvíc reakcí lidí. A na základě čeho si lidé kupují vaše služby nebo produkty? 

Zeptejte se jich: Co tě ke mně přivedlo? S těmito informacemi pracujte v novém roce.

 

Když tuto techniku dělám já. Zdá se, že jsem se v roce 2022 stala expertkou na odvádění toxických energií. Měla jsem tu čest si to vyzkoušet sama na sobě, a když jsem v tom byla pevná (opřeno o 10 let praxe koučky a terapeutky), začali se mi objednávat lidé s tématy: 

Jsem vyčerpaný, až vyhořelý, nevím, co s tím, nevím, odkud se to bere. Už jsem vyčistila v sobě toho tolik, ale jakoby by mě pořád něco drželo za nohu. Moje dítě se bojí v pokojíčku a popisuje, že tam někdo je…

A proto v novém roce tradáá…

Otvírám novou bránu - NON TOXIC BYZNYS

Toxických energií je opravdu hodně druhů. Už jsme naučeni na non toxic produkty, ale co naše energie, myšlenky, napojení se na druhé lidi?

Objevuje se vám v hlavě, že víte. Že to všechno víte, ale nevíte, jak to dokázat, že vám něco vevnitř pořád jakoby dává zpátečku. Bude to nejspíš nějaká toxická energie

  • Ta může být uložená ve vás, jako kletba na sebe sama, kterou jsme v nějaké náročné situaci udělali. 
  • Může pocházet od nějakého vnějšího zdroje. Od negativní bytosti, kterou bychom mohli pracovně nazvat jako „energetický upír“ nebo „parazit“
  • Může se na vás napojit něco, co sice úplně neškodí, ale vy jste unavení z toho táhnout za sebou cizí energii.
  • Dost často jsou to myšlenky, smlouvy, které jsme podepsali sami se sebou, které zní něco jako: nejsi dost dobrá, nikdy jsi ještě neudělal nic pořádného.

 

Zbavit se těchto energií není úplně snadné, uzdravení temné stránky souvisí s námi. Proč to umožnujeme? Co nám taková energie přináší za informaci? Zároveň vždy doporučuji stanovit pevnou ochranu. O detailech budu psát ve svých článcích příští rok. 

 

Krásné svátky

Každé uvolnění se počítá. Zde je popis ženy, se kterou jsem pracovala jako příklad, co je všechno možné:
 
Díky.. obrovské díky patří Bedřišce. Potkaly jsme se na pražském networkingu. Zrovna jsem skvěle vyšvihla svoje představení, když mi Bedřiška sdělila, jak jsem byla skvělá a hned za tím dodala, že je jen obrovská škoda, že si ihned za nabídkou své služby postavím zeď, jako bych nechtěla, aby se na mě lidé obraceli. Divný, že? A pak mi nabídla pomoc. Můžeme se na to podívat. Přijala jsem. Kdo mě znáte, víte, jak ráda se držím rácia a logiky věcí. To, co jen trochu zavání nevědeckým „ezoteriánstvím“, je pro mě nepřípustné. A kdo mě znáte ještě o level výš, víte, s jakou jistotou se opírám při míchání bylin nebo aromaolejů o intuici (kterou si ovšem nikdy nezapomenu ověřit ve vědecké literatuře, protože linalool, benzylacetát nebo alfa-pinen je přeci jistota:-) ), jak citlivě vnímám energie, bolest druhých, což v následujícím okamžiku nějakým logickým vysvětlením popřu.
Bedřiška se na mě chvíli dívala, pak zkoumala mou minulost, a to, co vyprávěla, byl reálný příběh mého života. Pak chvíli „kouzlila“ a…(to se nedá popsat, to se prostě musí vidět).
Já tu teď jsem a chápu, co se dělo… Chápu ten strach a obavy. A přijímám to, proč jsem na tuhle zem přišla. To, co na mě volá tak, že už to nelze ignorovat, můžu vědomě uchopit do svých rukou…přijmout a používat. Děkuju Bedřiško, Denisa.

 

Přeji vám ve vašem podnikání naději a víru ve vaší vizi, lásku k vašemu projektu, který září, protože je milován a radost ze smyslu i výdělků a vnitřní klid, který to všechno zaštítí.

Bez strachů se to lépe táhne. 

Bedřiška

PS: Potkejme se v lednu na webináři, který vedu s mou kamarádkou a podnikatelskou mentorkou Věrou Svobodou Kučerovou.

VIZE a STRATEGIE NA ROK 2023 – JEDNODUŠE A JASNĚ.

Sdílet:

Další příspěvky

Kdo je tady odborník?

Často vidím rozčílené články, kolik lidí se teď věnuje psychologii a nejsou odborníci, protože u nás v ČR je odborník jen klinický psycholog a psychiatr…

Odebírat Newsletter