Adventní věnec pro vědomé podnikatelky 3

Máme za sebou třetí adventní neděli. A je tu seriál pro podnikatelky o tom, jak  energie adventu pomáhá s rozvojem podnikání. Jsem ráda, že jsme zpět.

Co se už povedlo?prvním díle jsme se bavily o naší vizi a plánech a o víře v to, co děláme. Plán pomáhá víře a víra pomáhá plánům. V druhém díle jsme ladily vztah s naším projektem. Protože stejně tak jako nechceme žít s chlapem bez vztahu, nechceme tvořit projekt bez smyslu? 

(Pozn. red. snažím se věnovat i mužům, ale myslí mi to žensky…takže od teď už zase tvrdé y a muži nechť si to přeloží do mužštiny… Obsah je pro  všechny stejný.) 

Radost nad zlato

Jak vypadá tvoje radost z podnikání? 

Už jsme tvůj projekt personifikovaly. Dala jsi mu jméno, a tak ho vezmeme znovu na rande. Nebo na vánoční večírek? Co říkáš?

Jak se s ním cítíš? Máš radost, že ho můžeš představit svým kámoškám? 

Co byste tak spolu mohli podniknout, abys cítila čirou radost. Můžeš se s ním smát od ucha k uchu nebo jen tak být spokojená? 

Co je tvůj motor?

I svou radost můžeš vidět jako jakousi vílu, ženu, královnu. Přizvi ji do této společnosti. 

Jaká je? Jak se cítí? I ona mohla dospět do bodu: jsem unavená. 

Možná jsi ji našla sedět vyděšenou v koutě.  A to všechno kvůli hejtrovi, který nerozumí sám sobě a vozí se po tobě. Nebo byla úplně mimo a vlastně nikam na žádný večírek nechtěla. Nebo byla naopak šťastná, že jsi ji konečně vyvedla.

Proč tento týden prozkoumáváme vztah s radostí a spokojeností? Protože je adventní týden, kdy zapalujeme svíci radosti. Ale především proto, že naše radost je náš motor.  Ukaž mi jednu ženu, které ve finále nejde o radost. Víš, že radost je v úrovních vědomí od Dr. Hawkinse nad láskou? A bohužel někdy nám ji něco vezme. Protože to umožníme. Ale nemusíme. Pojď si to pohlídat.

Znám ženu, která mi vyprávěla: „Když jsi mě ve videu provázela tím vztahem s radostí. Viděla jsem ji jako ženu, která byla schovaná v jeskyni a tam venku se všechno odehrávalo. Ale ona nemohla. Byla by zase moc hlučná, hlasitá, divoká, hbitá…a tak si radši zalezla a spala. Podle tvých instrukcí jsem jí pošeptala, že už je velká a že už se nemusí bát a může ukázat svou radost po svém. Vyběhla z jeskyně začala pařit, skákat, tančit, křičet. Lidé se na ní koukali a ona to ze sebe dostala. Pak se zklidnila a její radost byla už klidnější ale pořád silná. V ten moment se k ní ostatní přidali a tančili spolu jako na večírku.

Jak zapojíš do svého podnikatelského plánu radost? Kdy a kde je na ní místo? Vyprávěj svou největší radost v podnikání a představ si z čeho se chceš v novém roce nejvíc radovat. 

Vizualizace spokojenosti a radosti

Ve fb skupině Podnikej a žij jsme s Věrou Svoboda Kučerovou na podzim vedly týden plný vizualizací a meditací k vědomému záměru. Můžete si poslechnout vizualizaci o spokojenosti a radosti, které byla součástí. 

A POJĎ NA TO ZNOVU

Pokud ti to nejde, identifikuji ti tu překážku a budeme ji spolu i léčit. Na závěr zocelíme tvou vírou. 

Teď je čas na svou vizi a plán… Piš, co tě napadne. Máš hodně času do začátku roku to vyladit. Nezapomeň, že všichni nejlepší hráči neustále pilují svou vizi a plán.

Potkejme se v lednu na webináři, který vedu s mou kamarádkou a podnikatelskou mentorkou Věrou Svoboda Kučerovou, bez které by mé podnikání bylo poloviční. 

VIZE a STRATEGIE NA ROK 2023 – JEDNODUŠE A JASNĚ. 

Sdílet:

Další příspěvky

Kdo je tady odborník?

Často vidím rozčílené články, kolik lidí se teď věnuje psychologii a nejsou odborníci, protože u nás v ČR je odborník jen klinický psycholog a psychiatr…

Odebírat Newsletter