Adventní věnec pro vědomé podnikatelky 3

Máme za sebou třetí adventní neděli. A je tu seriál pro podnikatelky o tom, jak  energie adventu pomáhá s rozvojem podnikání. Jsem ráda, že jsme zpět.

Co se už povedlo?prvním díle jsme se bavily o naší vizi a plánech a o víře v to, co děláme. Plán pomáhá víře a víra pomáhá plánům. V druhém díle jsme ladily vztah s naším projektem. Protože stejně tak jako nechceme žít s chlapem bez vztahu, nechceme tvořit projekt bez smyslu? 

(Pozn. red. snažím se věnovat i mužům, ale myslí mi to žensky…takže od teď už zase tvrdé y a muži nechť si to přeloží do mužštiny… Obsah je pro  všechny stejný.) 

Radost nad zlato

Jak vypadá tvoje radost z podnikání? 

Už jsme tvůj projekt personifikovaly. Dala jsi mu jméno, a tak ho vezmeme znovu na rande. Nebo na vánoční večírek? Co říkáš?

Jak se s ním cítíš? Máš radost, že ho můžeš představit svým kámoškám? 

Co byste tak spolu mohli podniknout, abys cítila čirou radost. Můžeš se s ním smát od ucha k uchu nebo jen tak být spokojená? 

Co je tvůj motor?

I svou radost můžeš vidět jako jakousi vílu, ženu, královnu. Přizvi ji do této společnosti. 

Jaká je? Jak se cítí? I ona mohla dospět do bodu: jsem unavená. 

Možná jsi ji našla sedět vyděšenou v koutě.  A to všechno kvůli hejtrovi, který nerozumí sám sobě a vozí se po tobě. Nebo byla úplně mimo a vlastně nikam na žádný večírek nechtěla. Nebo byla naopak šťastná, že jsi ji konečně vyvedla.

Proč tento týden prozkoumáváme vztah s radostí a spokojeností? Protože je adventní týden, kdy zapalujeme svíci radosti. Ale především proto, že naše radost je náš motor.  Ukaž mi jednu ženu, které ve finále nejde o radost. Víš, že radost je v úrovních vědomí od Dr. Hawkinse nad láskou? A bohužel někdy nám ji něco vezme. Protože to umožníme. Ale nemusíme. Pojď si to pohlídat.

Znám ženu, která mi vyprávěla: „Když jsi mě ve videu provázela tím vztahem s radostí. Viděla jsem ji jako ženu, která byla schovaná v jeskyni a tam venku se všechno odehrávalo. Ale ona nemohla. Byla by zase moc hlučná, hlasitá, divoká, hbitá…a tak si radši zalezla a spala. Podle tvých instrukcí jsem jí pošeptala, že už je velká a že už se nemusí bát a může ukázat svou radost po svém. Vyběhla z jeskyně začala pařit, skákat, tančit, křičet. Lidé se na ní koukali a ona to ze sebe dostala. Pak se zklidnila a její radost byla už klidnější ale pořád silná. V ten moment se k ní ostatní přidali a tančili spolu jako na večírku.

Jak zapojíš do svého podnikatelského plánu radost? Kdy a kde je na ní místo? Vyprávěj svou největší radost v podnikání a představ si z čeho se chceš v novém roce nejvíc radovat. 

Vizualizace spokojenosti a radosti

Ve fb skupině Podnikej a žij jsme s Věrou Svoboda Kučerovou na podzim vedly týden plný vizualizací a meditací k vědomému záměru. Můžete si poslechnout vizualizaci o spokojenosti a radosti, které byla součástí. 

A POJĎ NA TO ZNOVU

Pokud ti to nejde, identifikuji ti tu překážku a budeme ji spolu i léčit. Na závěr zocelíme tvou vírou. 

Teď je čas na svou vizi a plán… Piš, co tě napadne. Máš hodně času do začátku roku to vyladit. Nezapomeň, že všichni nejlepší hráči neustále pilují svou vizi a plán.

Potkejme se v lednu na webináři, který vedu s mou kamarádkou a podnikatelskou mentorkou Věrou Svoboda Kučerovou, bez které by mé podnikání bylo poloviční. 

VIZE a STRATEGIE NA ROK 2023 – JEDNODUŠE A JASNĚ. 

Sdílet:

Další příspěvky

Neuvízla jsi v pečovatelce?

Kdyby ses dozvěděla, že jsi jen uvízla v archetypu a že ho lze udravit? Archetypy jsou báječná věc, najdete mnoho variant na toto téma. Tyto

Proč nejde všem realizovat svou vizi?

Zablokovaná schopnost propojit se se svou vizí Máme pomalu konec ledna, jedno oko otvíráme ze zimního spánku, druhé ještě ne. Už je už, začít alespoň myslet

Odebírat Newsletter