Tajemství mé klientky: Vysoká energetická citlivost a empatie

Jak si udržet svou energii a být tu smysluplně přítomná pro své klienty?

Dnes bych se chtěla zabývat tématem, které zajímá mnoho podnikatelek, manažerek, kouček a mnoho dalších profesí.

Představte si ženu plnou energie a síly, která je vnímavá ke všem ostatním lidem. Její životní základna je vysoce energeticky nastavená a přitahuje k sobě lidi, kteří tuto energii ocení. Bohužel se často stává, že lidé kolem ní (i nezáměrně) tuto energii využívají a manipulují s ní.

Její krásná a šťavnatá energie je pro ně přitažlivá, a protože je i zároveň zranitelná, stává se snadným soustem.

Tato klientka neumí přijímat chválu, ale kritika ji bolestivě zasahuje tak, že jedna hloupá věta může narušit její byznys. Její vysoce citlivá povaha bere vše na 1000% a často ji uvádí do nevýhodných situací. Když vidí problém u druhého, chce ho okamžitě řešit a pomáhat.

Její empatie je dar, ale zároveň ji často vyčerpává. Ona sama jde do hloubky, každého problému se věnuje a věci dělá na 300 %. Ať už jako matka, podnikatelka nebo manažerka. Její podpora ostatních je bezmezná. Má silně vyvinutou intuici. Její ohodnocení ovšem  300% nasazení neodpovídá.

Bohužel se tato energicky silná žena často vyčerpává a ani neví z čeho. Vždyť by mohla ještě udělat víc. Její snaha a nasazení jsou obdivuhodné, ale její vlastní prospěch je často na posledním místě. 

Chybí jí energetická ochrana, její hranice nejsou dostatečně silné a tak se dostává do kontaktu s toxickými lidmi i myšlenkami. 

Prvním krokem je nastavit silnou energetickou základnu pomocí unikátní metody NON TOXIC BYZNYS

Tak jako naše země má svou osu, i my potřebujeme pevnou osu, kolem které se pohybujeme. Ve středu těla se nachází naše sebestředonost, naše sebeláskasebehodnota a tak dále. Pokud jsme od ní odpojené, vyčerpáme sebe o to rychleji.

Ví, že prvním krokem je uvědomit si, že je hodna úspěchu a že si nezaslouží být využívána. Ale my potřebujeme mnohem víc. Najít ten bod zlomu, kdy se stala raději tou hodnou holčičkou, která pro obdiv a lásku udělá všechno.

Ví, že je důležité naučit ji, jak si vybrat správné lidi kolem sebe. To znamená rozpoznat toxické vztahy a ochránit se před nimi. Ale mnohem důležitější je zbavit se všeho, co už na sebe nabalila.

Ví, že se musí naučit přijímat chválu a zvládat kritiku. Ale jde to až v okamžiku, kdy se naučí oddělit svou energii a energii okolí.

Ví, že by se měla naučit rozlišovat mezi tím, kdy je vhodné pomoci a kdy je důležité nechat druhého člověka, aby si své problémy vyřešil sám. Musí ale najít ten bod zlomu, kdy potřeba obdivu, klidu a pohody ostatních nebude její  primární pohon.

Nikdo z nás není zachránce světa. Vždy je třeba začít u sebe.

Pohoda a vlastní síla jsou stejně důležité jako péče o ostatní.

Co je NON TOXIC BYZNYS

Non-toxic byznys znamená žít a pracovat bez toxických „upírů“, jakými mohou být lidé i myšlenky.

Cílem kurzu je pomoci vysoce citlivé podnikatelce najít rovnováhu mezi svými pracovními povinnostmi a vlastním blahem.

Je možné být úspěšnou a plnou energie, aniž bychom se vydávaly za potřeby a očekávání ostatních!

(Překvapivě často se potkávám i s vysoce postavenými a vysoce citlivými manažery, inženýry, hudebníky, učiteli a dokonce i řediteli škol.)

Představte si, že je možné objevit vaši neuvěřitelnou schopnost vnímat energii druhých lidí a použít ji k tomu, abyste se cítili silnější, sebevědomější a naplněnější.

V programu NON TOXIC BYZNYS se zaměříme na to:

  • Jak zvládat manipulativní lidi a jejich vliv na vás. 
  • Budu vás provázet procesem, jak se naučit vnímat problémy u druhých, aniž byste se zapomínala na sebe. 
  • Pomůžu vám porozumět vaší vysoké citlivosti a emaptičnosti.
  • A naučíte se využít svou sílu, která vás posune vpřed. 

Moje metody jsou založeny na neurolingvistickém programování a osvědčených šamanských technikách, které vám pomohou rozvinout vaše schopnosti na maximum. Ve všem vycházím ze své životní praxe vysoce citlivého empatika. Najdeme společné body a naučím vás, jak se stát energeticky stabilní a šťastnou verzí sebe sama.

Můj program je navržen tak, aby vám poskytl praktické nástroje a strategie, které můžete okamžitě použít ve svém každodenním životě v podobě předtočeného online kurzu

Ale v jeho VIP verzi vás budu podporovat na pravidelných hromadných i individuálních konzultacích. Protože tohle je má nejsilnější stránka – naučit vás, jak si být sama sobě oporou a nenechat vás být v tom od počátku sama. Odblokujeme nejtěžší nálož a vy budete dál tvořit samy.

Připojte se ke komunitě Non toxic byznysmenek a objevte svou skutečnou sílu.

Nezapomínejte, že jste neuvěřitelně jedinečná a vaše vysoká energetická citlivost je vaší superschopností. Přijměte ji a využijte ji ke svému prospěchu, ne naopak.

Společně můžeme udělat velké věci. Teď je ten pravý čas, abyste se začaly cítit sebevědoměji a naplněněji. 

Přijďte a objevte skutečnou sílu své vysoké energetické citlivosti. 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE 

Kdo mě ještě nezná, jsem Bedřiška Žufanová a jsem koučka, NLP master a moderní šamanka v jedné osobě, což znamená, že propojuji racionální a spirituální svět v jeden celek. Nejraději identifikuji toxické energie a pomáhám uvolňovat přesvědčení, která ženy brzdí od spokojenosti. Spokojená chce být žena na mateřské, podnikatelka i vysoce postavená manažerka. Jsem autorkou projektů Podnikej a žij, Non toxic byznys a Zbav svou duši jedů (bývalé Být sama sebou). 

Sdílet:

Další příspěvky

Kdo je tady odborník?

Často vidím rozčílené články, kolik lidí se teď věnuje psychologii a nejsou odborníci, protože u nás v ČR je odborník jen klinický psycholog a psychiatr…

Odebírat Newsletter