Jak může vyladění trpělivosti přinést úspěch?

Aneb jak jedna podnikatelka k trpělivosti i úspěchu došla

„Musíš počkat.“

“ Ale maminko já vůbec nevím, jak se to čekání dělá, jak to mám udělat, když to neumím. „

Budeme se bavit o trpělivosti, k čemu nám je dobrá, jestli jsme ji někde neztratily.

Fakt potřebujete trpělivost pro vaše podnikání?

Pojďte se se mnou podívat na šamanskou cestu podnikatelského úspěchu.

Měla jsem na konzultaci paní, se kterou máme dlouhodobou spolupráci. Pracovaly jsme spolu už na její ženské energii, na její  spokojenosti, bolestech dětství. Velmi zásadní bylo postavení se zpatky do vlastní víry. O tom ale někdy jindy.
 
Tato žena se celý den cítila velmi blbě, cítila na srdci, jak kdyby tam měla prázdno. Je to žena znalá a už má hodně za sebou. Zklidňovala se, meditovala, vizualizovala, snažila se fyzicky uvolnit tlak na hrudi.  Ale ono to neodcházelo. Zavolala si tedy, já tomu říkám o „krizovku“ tzv. nepočká to, až jsem objednaná. Pracovala jsem s ní šamanským léčením.  
Našla jsem její energii strachu, která na ni visela jako deka. Vypadala jako černý mrak. Nedivím se, že byla tak unavená. Když jsem jí ten mrak odstranila, ukázalo se skutečné téma řešení. A to byla TRPĚLIVOST. 

Vynucená trpělivost, zastavila životní sílu

Když si představíš trpělivost jako bytost, jako vílu z pohádky třeba. Její trpělivost kmitala, oscilovala a pak ji ona sama vždy řekla: „Uklidni se.“  A ona se zastavila a tím si zastavila všechno kolem sebe.
Přestal proudit život, naštěstí jen na určité úrovni. Rozbilo se auto, kočka byla nějaká divná, v práci se neodeslaly maily, které byly nastavené.
Nic nefungovalo. A tato stále se opakující zkušenost ji opakovaně spouštěla existenční strach, jestli se uživí, jestli to dokáže, jestli nemá dělat něco jiného, jestli konečně zažije ten úspěch?
 
Její trpělivost byla naprogramovaná od jejích 3 let. Kdy viděla, že její okolí se uklidňuje jen když je smutné nebo zoufalé.  A ona tenhle stav nikdy nechtěla zažít. A tak oscilovala, makala, všechno vyřešila, nezastavovala se.
 
Ochranný mechanismus, který tě ale jako dospělou začne hodně vyčerpávat.

Trpělivost jako strážkyně

Udělaly jsme speciální šamanské léčení právě pro  její trpělivost.

Ta se velice rychle proměnila ve strážkyni energetického pole. 

Najednou tam ta trpělivost jen tak byla, držela klid a cítila bezpečí.

Žena se zvedá, přestává jí bolet na srdci a začíná mít hlad. Uvědomila si že celý den jen pracovala nebo se snažila odejít od  bolesti a vůbec nejedla.

Doporučuji jí se najíst a hodně vyspat. Druhá den funguje, pracuje, cítí klid. A světe div se kolem ní se nic nebortí, nerozbíjí, nefňuká.

Popisuje, že má pocit, že se všechno kolem ní zklidňuje. V podnikání okamžitě našla AHA moment, co celou dobu dělala blbě a proč to všechno tak dřelo. Šla ho okamžitě realizovat a píše mi, je to neuvěřitelný lidi na mě reagují, objednávají.

Chci vám tím ukázat, co všechno se odehrává u nás uvnitř a co jeden takový moment dětského vzdoru: „Nebudu jako ostatní.“ může způsobit.  A jak to může ovlivnit i naši práci. Miluji souvislosti. A ty podnikatelské obzvlášť. Protože většina podnikatelek jde hodně na dřeň a únava má tendenci otevírat nás samotné, takové jaké jsme skutečně.

Můžeš být úspěšná, když máš vyladěnou trpělivost

Někdy se to skládá jako puzzle, někdy je to raz dva.Aale každý takový odhalený kořen bolesti a jeho léčení nese ohromnou úlevu.

Dochází k jasnému zisku v podobě pohody, energie a chuti do dalších činností. Člověku se daří a emoce, která to doprovází je radost. A pak nádherně funguje i manifestace. Když jsem vyladěná, přitahuji vyladěný vesmír. Láska i materiální přání mají šanci ke mě doputovat.

Podnikatelky mají pocit, že musí pracovat na všem jiném než jen ne na trpělivosti. Úspěch se nedostavuje, a tak musí čekat. To je přece ta trpělivost.

Trpělivost není – čekej na druhý den. Na začátku léčení bylo jasné, že je tady problém. Nevěděly jsme jaký. Ale nakonec se ukázalo, že cesta k úspěchu a pohodě vede tudy.

Na začátku má každý jiný problém, ale na konci je vždy vyladění pro úspěch a spokojenost.

Šamanské léčení na podnikatelské cestě

Na začátku málo kdo ví,  jaký má problém. Jen vidí, že se úspěch nedostavuje.

Proto otvíráme „bránu“ kurz, kde se naučíš vytvářet úspěch v čemkoliv si usmyslíš. Je jedno jestli si úspěšná v tom, že vyděláváš nebo pomáháš. Pocit ocenění a výsledků své mise, potřebujeme zažít všichni.
Vyladěné podnikání a šamanské léčení na podnikatelské cestě najdeš v kurzu Podnikej, miluj a hlavně žij.

Úplně jiné výsledky, úplně jiná reality, všechno, co si dosud neměla.

Nauč se podnikat bezúsilně.

Sdílet:

Další příspěvky

Kdo je tady odborník?

Často vidím rozčílené články, kolik lidí se teď věnuje psychologii a nejsou odborníci, protože u nás v ČR je odborník jen klinický psycholog a psychiatr…

Odebírat Newsletter