POZVÁNKA NA KONGRES ZDARMA


BÝT SAMA SEBOU

V MÓDĚ A ŽENSKOSTI

7 DNÍ PLNÝCH INSPIRACE

Jak si dovolit být v ženskosti, jemnosti, síle a harmonii – KRÁSNÁ A SAMA SEBOU.

18 ROZHOVORŮ od zajímavých  žen, které vás podpoří ve vnitřní i vnější kráse.

Příběhy, které mohou pohnout každou z nás.

Sdílení ve FB uzavřené skupině.

Jak nebýt tuctová, ale sama sebou?

Proč je ženská krása důležitá?

Autorská tvorba a její přesah pro ty, co takové kousky nosí…

Terapeutické postřehy k sebehodnotě v souladu s krásou.

Mohou doplňky a zkrášlování proměnit naši energii.

Jak ovlivňuje móda a ženskost naši práci a prezentaci v podnikání?

Jak ovlivňuje naši cykličnost, to, co máme na sobě?

 

15.11. - 21.11. 2021

Šperkařka     Návrhářka    Tvůrkyně     Umělkyně

Koučka    Terapeutka  Mentorka

Podporovatelky ženské tvořivosti, ženského prodeje a ženské energie

   Průvodkyně šití   Multipotenciálka   Jogínka

Fashion mentorka  Fashion koučka   Stylistka

Některé všechno dohromady. Společnými jmenovateli jsou PODPORA, ŽENSKOST, UMĚNÍ.

Týden inspirace a poznání nádherných žen.
Při kterém získáš informace, jak se udržet ve své síle, být sama sebou a ještě k tomu být krásná.

"Přála bych ženám, aby jejich ženskost byla spojena s jejich vnitřní silou, jemností a láskou. ROZZÁŘENÉ ŽENY DO VŠECH DOMÁCNOSTÍ PROSÍM."
BÝT SAMA SEBOU
www.bedriskazufanova.cz

Ženskost a móda v symbióze sama se sebou.

Bedřiška Žufanová

Ta, která vidí souvislosti.

Ano, jsem autorka tohoto kongresu. Miluji propojování žen, které jsou silné, laskavé a tvůrkyně. Všechny ženy, které jsem vybrala do tohoto kongresu jsou mému srdci blízké a většinu jich znám osobně. Jsem terapeutka a koučka a podporuji ženy k propojení se se sebou. Být sama sebou nechť je přirozené pro každou ženu. Pomáhám k tomuto stavu těla, duše a mysli přispět niterní hlubinnou transformační cestou.

 

Jitka M. Kudláčková

Ta, která vás vyšperkuje.

Jitka je šperkařkou a kreativní ředitelkou zlatnictví JK a to již 30 let. Tvoří originální šperky v nádherných kolekcích jako je VODA, LÁSKA, VÍRA, NADĚJE nebo DIVA. Je ženou s přesahem do osobního rozvoje, má za sebou mnoho výcviků. V letošním roce jsem zaznamenala její „Wim Hofovo“ nadšení. Zajímavý je její rozhovor v časopisu Forbes.

Renata Glosová

Ta, která vás obleče do krásy.

Renata je nositelkou krásy jménem ArteDiva a dokáže ji předávat tak neuvěřitelným způsobem, že se to od ní dá chytit. Vytvoří vám naprosto originální šaty, které souladí s vaším tělem, energií  a můžete jimi i posílit nějaký záměr. Kolekce jako Mystická nebo Celistvá mluví za vše. Rozhovory s ní najdete v časopisu Regenerace a v Léčivém divadle.

Rehana Ježková

Ta, která vás provede vaši cestou podnikání.

Rehana je pojem mezi maminkami, které rády nosí děti na srdci. A její bundy pod značkou Angel Wings jsou podle mého první krásné nosící bundy na českém trhu. Nedávno zažila „kotrmelec“ v podnikání a dokázala se z něho vykřesat neuvěřitelnou silou a elegancí, jež jí dostala zpátky do sedla. Její zkušenosti můžete užít i s její mentorskou prací pro svobodné podnikatelky.

Lucie Harnošová

Ta, která z alternativy tvoří populární.

„Ženská“ podnikatelka, která podporuje ostatní ženy v jejich poslání, ženské alchymii i vědomém podnikání, které  může dovést ženy k hojnosti, svobodě a plnění si svých snů. Lucie učí ženy dělat méně s větším dopadem. Velmi ráda využívám i její snahy přivést ženské prorozvojové knihy na náš trh. Kniha Kundička – Návrat k sobě od Regeny Thomashauer je podle mého fenomenální kniha, kterou by si měla přečíst každá z nás. 

Světla Deer

Ta, která je krásná v každém věku.

Světla je srdečná žena, jež vám může pomoci cítit se nádherně v každém věku. Vůbec nevypadá na svůj věk, vím to i z osobní zkušenosti. Umí nádherně skloubit, co vám bude slušet a co vás pozvedne o několik levelů výš k pocitu: „Ano, jsem krásná.“ Kombinuje techniky z koučování, NLP a další rozvojové metody s technikami stylistky. 

Eva Bartáková

Ta, která harmonizuje váš šatník.

Eva je terapeutkou šatníku a provede vás paletou barev materiálů a střihů tak, že se budete cítit sama se sebou a spokojená v tom, co máte na sobě i v sobě. Je autorkou projektu EvaBell, kde se jí povedl zajímavý majstrštyk, kdy ještě dříve, než vůbec začala prodávat, vyprodala celou kolekci. Teď její zákaznice usilovně čekají, až se vše došije a budou jí znovu moci „utrhnout ruce“ i s Kleopatřími šaty.

Vendula Mátlová

Ta, jejíž sukně najdete v každém ženském kolektivu.

Vendy se trefila do vkusu mnoha žen a její dlouhé sukně září na kdejaké terapeutce, lektorce ženských kruhů a tanců. Svými prodeji podporuje švadlenky na Bali. Mrkněte na její úžasné projekty. Na Vendy mě hodně baví její humor a rychlý vhled do problému. Ona je součástí matky země – pachamamy. Zajímavá je i její proměna nejen vnitřní ale i fyzická, kdy její kus práce sama na sobě se podepsal na jejím vzhledu, a to naprosto nádherně.

Jana Meinlschmidtová

Ta, která v jemnosti tvoří úspěch.

 Jana má úžasný dar vidět okamžitě oblečení, které podtrhne vaší vnitřní krásu. Je mladá, krásná a neuvěřitelně příjemná žena, se kterou se nakupování oblečení pro vás stane láskou. Láskou k sobě, svému tělu i udržitelné módě. Kdysi dávno jsem jí psala texty na web, díky tomu jsem věděla, že chci absolvovat její službu, dodnes na to s láskou vzpomínám. Přestože jsem vizuální typ, okem odbornice jsem se posunula o několik levelů dál.

Jitka Šimonová

Ta která šije a žije.

Jitka je další žena, která propojuje praktickou materiální věc jako je šití oblečení se spirituálním rozvojem. Věnuje se rituálům, mindfullness, relaxaci hudbou, otužování  a ušije vám oblečení na míru nejen vašeho těla, ale i na míru vaší energie. Nádherné tancem vyjádřené propojení ženskosti a všech živlů najdete v tomto videu.

 

Světluška Hradilová

Ta, která podporuje ženy před, při a po porodu.

Světluška má můj obdiv už za to, že porodila 7 dětí. Jenže ona k tomu ještě podporuje ostatní ženy při porodu, jako jedna z mála se věnuje období v šestinedělí a vyrábí šátky pro nošení dětí tkané speciální technikou Rebozo, o které vydala i knihu. Byla hostem mnoha kongresů týkajících se porodů. Nicméně já jsem vděčná, že přijala pozvání i k tématu ženskosti, protože nás má čím inspirovat.

Petra Kalistia Lammas

Ta, která tvoří.

Petra je „plzeňská“ ikona podpory žen, ať už v nošení dětí, ženské energii, tanci a především podpory ženské kreativity. Nedávno se vydala do světa on-linu a vy můžete mít to štěstí se s ní seznámit prostřednictvím tohoto kongresu. Silná žena, která představuje alternativu v celé její kráse a síle. Je sama sebou, kráčí svojí cestou.

 

Bára Motlová

Ta, která má pod kloboukem.

Bára je žena, která vás uhrane svou silou a prací kloboučnice. Je umělkyně, která dlouhá léta učila na umělecké střední škole a zároveň dokázala vybudovat rodinnou firmu. Její klobouky, slamáky a čepice najdete na tradičních řemeslných trhách po celé republice a nově i on-line. Rozhovor je natočený v její dílně, a tak můžete nakouknout do tajů výroby klobouků. Podtrhujete rády svou ženskost nějakou pokrývkou hlavy? Pojďme se inspirovat.

 

Ája Kykal Czöszová

Ta, která vidí krásu uvnitř.

Ája je nádherná bytost, jogínka, která náš kongres obohatí o spojení se v ženskosti – v našem těle. Její projekt Jóga ženy se zaměřuje na ženy – matky před a po porodu, ale i maminky s dětmi, které nutně potřebují harmonizovat tělo i duši. Zároveň je také inspirující podnikatelkou, která vytvořila karty…  A  řeč bude i o tetování, které Ája volí pouze Hennou. Ája je průvodkyní ženskými kruhy a rituály. Například rituálem zavírání kostí, který po porodu uzavírá bránu těla i duše, ke které při porodu dochází. 

 

Věra Svoboda Kučerová

Ta, která podporuje podnikatelky a multipotenciálky.

Samozřejmě i ona sama je ženou mnoha talentů – je manažerkou, mentorkou on-line ženského podnikání, lektorkou multipotencionality a spoluautorkou projektu Ženy obchodem (ne) políbené. Je silnou tváří projektů Lucie Harnošové Alchymie ženského podnikání a Alchymie ženského poslání. Velmi ráda s ní spolupracuji a většinou se nám stane, že se zapovídáme i nad rámec práce, její energie je inspirativní.

Jana King Kochánková

Ta, která nenechá krajky ani energii srdce umřít.

Jana je autorkou nádherných kusů oblečení značky KOKO garden, na které ručním tiskem přenáší motiv tradiční krajky našich babiček. Spojení krajky a mandaly je pro Janu typické, její hravost, spontánnost v souladu s přírodou taktéž. Není divu, že Jana je také jogínkou, lektorkou ženských kruhů. Slavný je i její motiv starého šamana na šatech či pánském triku. Jana není „jen“ tvůrkyni oblečení, ale i nádherných obrazů, jsem hrdou majitelkou jednoho z nich. Jana je umělkyně a tvůrkyně celou svou duší.

Kateřina Polreichová

Ta, která miluje šití a vizuální propagaci.

Katy je také multipotenciální žena, která má úspěšnou značku autorských látek Caloneta a podporuje ženské podnikatelky ve vizuální propagaci. Být tvůrkyně je jedna věc, ale umět prodat svou značku a službu je věc druhá. Katy se povedl nedávno husarský kousek, kdy jedním svým příspěvkem získala  1041 liků. Uvidíme, kolik žen se koukne na náš rozhovor.

Jitka Zoderová

Ta, která ráda mapuje hranice a dost často je překonává.

Jitka je Ikigai koučka, mentorka a spoluautorka projektu Ženy obchodem (ne) políbené. Je velice laskavou lektorkou a podporovatelkou žen ve smysluplném životě i byznyse. Jitka podporuje minimalismus, stručnost, skutečné sdílení a inspiraci v jejích skupinách. Je pro mě představitelkou ohromné síly, jemnosti a laskavosti, které jsou součástí ženské energie.

 


Srdečně Tě zvu na...

7 DNÍ PLNÝCH INSPIRACE

Každé ráno v 8 hodin 3 nové rozhovory, které obdržíš  emailem a budou 24 hodin k dispozici ZDARMA.

18 ROZHOVORŮ.

Sdílení ve FB uzavřené skupině. Kde se můžeš přidat už teď.

POŠLI POZVÁNKU O PROBÍHAJÍCÍM KONGRESU DÁL, DĚKUJI.

 

Kongres pro ženy, matky, podnikatelky.

Pro ženy, které mají rády módu s přesahem.

Pro ženy, které mají rády sebeladění vnitřní i vnější.

Pro ženy, které milují inspiraci a sdílení s jinými ženami.

Pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, sílu a vnitřní svobodu.

Pro ženy, které si se svým životem rády hrají jako tvůrkyně.

Pro ženy, které už ví, že by mohly být propojené se svou vnitřní ženskou silou, že už mohou, že to je bezpečné, ale ještě neví, jak na to.

Pro ženy, které potřebují podpořit, protože se někdy na své cestě cítí samy.